Korwin-Piotrowska o Zawadzkiej: Wpadła w chorobę celebrycką!

Będzie odpowiedź?
Dorota Zawadzka udziałem w programie "Taniec z gwiazdami" weszła w świat polskiego show-biznesu. Z pani psycholog stała się celebrytką, bywalczynią salonów. Na Facebooku wylewała żale po odpadnięciu z programu, sugerowała, że show TVN jest ustawione, a Górniak ma w programie "taryfę ulgową". Krytykowała taktykę telewizji, w której sama pracowała. Korwin-Piotrowska, naczelna krytykantka gwiazd wie, co stało się Zawadzkiej.
Niania wpadła w chorobę celebrycką. Uwierzyła w swoją wielkość. Jedzie po bandzie, bo krytykuje programy w telewizji, która ją stworzyła - powiedziała magazynowi "Newsweek" Karolina.

Konflikty z gwiazdami to dla wielu osób publicznych zawsze była trampolina do sławy. Nie od dziś wiadomo, że po wielkość wrogów gwiazdy poznaje się jego prawdziwą siłę przebicia. Superniania wzięła sobie tę zasadę do serca. Za bardzo.


Sancita


Zobacz także:

Wojewódzki: Superniania straciła twarz!

Dlaczego Zawadzka wystąpiła w reklamie

Więcej o:
Komentarze (58)
Korwin-Piotrowska o Zawadzkiej: Wpadła w chorobę celebrycką!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • rich..girl

  Oceniono 28 razy 22

  zawadzkiej odbiło, powinna posadzić w koncu dupsko na karnego jeżyka

 • donbas

  Oceniono 20 razy 18

  Szanowna Nianiu! Każdej parze biorącej udział w TzG w każym odcinku grozi odpadnięcie, różnica polega tylko na tym, czy robi się to z klasą. W Pani przypadku zabrakło jej.

 • vanessaaa

  Oceniono 20 razy 16

  nie cierpię korwin,ale tu ma 100%racji

 • tevez

  Oceniono 30 razy 14

  Super niania to tani, medialny produkt. Jak kobieta która po rozwodzie nie mieszka z ani jednym swoim dzieckiem (ciekawe dlaczego) może uczyć innych jak wychowywać dzieci? - "uczyć" to ona sobie może i "uczy", swoja drogą powiem krótko i na temat - skorodzieci nie chcą mieszkac z PSYCHOLOGIEM tzn, że ona nigdy nim nie była, no sorry dzieci sra8ą na nia tojakim prawem ktos nazywa ją fachowcem ja pdle, żygam ci na ryj zawadzka mortadelo!!!!!!

 • ashley8888

  Oceniono 20 razy 14

  Ta "super" niania to wielki żal. Myśli, że jest nie wiadomo kim, wielką gwiazdą bo wzięła udział w "Tzg". A tam pchają każdego byle zarobić na smsach od widzów.

 • dmm

  Oceniono 26 razy 14

  Ciężko się nie zgodzić z Piotrowską.

 • m4rc1n31

  Oceniono 21 razy 13

  Super niania-na karny jeżyk.

 • cezar85

  Oceniono 18 razy 12

  przyganiał kocioł ...

 • luckyluk

  Oceniono 18 razy 12

  Baba jest nieprzyjemna, zapuszczona, odpychająca a myśli że jest alfą i omegą.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX