"Felicjańska zapomniała założyć spódnicy"

O nieudanej stylizacji Ilony Felicjańskiej z pokazu Macieja Zienia już pisaliśmy.Teraz na tapetę wzięły ją również Joanna Horodyńska i Karolina Malinowska. Naczelne polskie znawczynie mody w programie "Gwiazdy na dywaniku" (emisja, piątek, 22:00, Polsat Cafe) nie zostawiły na Felicjańskiej suchej nitki

Zapomniała założyć spódnicy - strzela prosto z mostu Malinowska.
Właściwie to jest wydłużony, ale nie aż tak bardzo top, który przypomina mi trochę taką drapowaną firankę z lat 70-tych, którą wieszano sobie w ekstremalnej kuchni,  bo czerwona - komentuje Horodyńska.

Po nokaucie mamy już tylko kopanie leżącego.

Malinowska: Stylizacja była koszmarna, sukienka woła o pomstę do nieba. Czy to staniczek wychodzi spod pachy? Nie wiem, nie wnikam, nie chce tego wiedzieć. Do tego czarne, ciężkie rajstopy  okropne. Są tak dziwnie wciśnięte w buty.

Horodyńska: Być może Ilona miała wykorzystać tutaj rajstopy, ale przed wyjściem stwierdziła, że zdecydowanie lepiej będzie je obciąć i zrobić z tego leginsy, żeby było bardziej modowo.

Malinowska: Może jej się popruły przy paluchach.

Horodyńska: Do tego torebka, która mogłaby się sprawdzać na różnych wyjazdach jako kosmetyczka.

Oj oberwało się pani Ilonie ze wszechmiar. Rzeczy do zapamiętania: nie wychodzimy z domu bez spódnicy nie majstrujemy z nożyczkami przy rajstopach i nie udajemy, że kosmetyczka to torebka.

 

 

Mart

 

Zobacz także:

RANKING: Modowe wpadki miesiąca

Flirt Ilony Felicjańskiej. WIDEO

Tatuaż Felicjańskiej z bliska

Więcej o:
Komentarze (36)
"Felicjańska zapomniała założyć spódnicy"
Zaloguj się
 • selmine

  Oceniono 42 razy 24

  Pewnie była po głębszym i dlatego zapomniała spódnicy.

 • lollita

  Oceniono 18 razy 18

  Rzeczywiście kreacja Felicjańskiej nie należała do najbardziej udanych, ale uważam, że krytyka z ust takich ludzi jak Malinowska, odnośnie wyglądu gwiazd jest nie na miejscu. To dzieki telewizji TVN zyskała status "naczelnej znawczyni mody" szkoda tylko, że nikt jej nie wziął pod lupę: http://idolo.pl/i/galeria/116/1/s2_44660.jpg (2009 r-pokaz Ewy Minge)do prawdy niebywale dobrany ubiór: za długie spodnie niechlujnie podwinięte, do tego bluzka z rękawami przypominającymi babcine serwetki, halloweenowy make up i fryzura Marii Antoniny-KOSZMAR http://idolo.pl/i/galeria/117/2/s2_44661.jpg

 • milewidziany

  Oceniono 20 razy 16

  Chciałbym wiedzieć , kto mianował te dwie panie krytykami mody. Może już trzeba im pdziękować za nie zawsze udane i mądre komentarze. Zwłaszcza, że z gramatyką też u nich nie
  za dobrze. Może jeszcze na jakiś czas do szkoły ?

 • oksza

  Oceniono 13 razy 13

  Kto to jest Horodyńska i Malinowska ? Plotek robi z nich znawczynie. Czego ?

 • bocken

  Oceniono 27 razy 13

  a mi się ta sukienka podoba. a żałosna Horodynska i Malinowska do sukienki chcą jeszcze zakłądać spódnicę?! nie dośc ze obie szmaciary to jeszcze z innych chcą bezguscia zrobić! Poz atym, takie rajstopo-legginsy to teraz hit, ale Aśka iKarolina są opóźnione i nie mają o tym pojęcia, ze to ma sięgać do połowy stopy.

 • sabi

  Oceniono 14 razy 12

  jak juz się tak ubrała to mogła się tak nie rozkraczac.no ale czego tu się nie robi zeby pisali.

 • nonkonformistka

  Oceniono 15 razy 9

  Język polska jest trudna, Plotku!

 • plepla

  Oceniono 19 razy 9

  Spadajcie.Z takimi nogami to można o spódnicy zapomnieć.

 • joasia_krk

  Oceniono 10 razy 8

  Malinowska zapomniała użyć mózgy.
  Naucz się Warszawska panienko języka polskiego.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX