"Joasia Krupa jest prawdziwą wygraną Top Model"

Wszyscy ją pokochali.

Wciąż nie cichną dyskusje, kto powinien wygrać pierwszą edycję "Top model. Zostań modelką". Menadżerka Joanny Krupy, Małgorzata Leitner, zdradziła nam swoje zdanie.

Choć okładkę magazynu "Glamour" i kontrakt z agencją NEXT podpisała Paulina Papierska, to Joanna Krupa jest prawdziwą wygraną pierwszej edycji "Top Model. Zostań Modelką" w TVN!
Pan Edward Miszczak od początku przewidział sukces Joanny. Na planie zachwycony prowadzącą był producent Rinke Roijens, po programie Joannie gratulował Marcin Tyszka.
Joanna ma amerykański styl i lekkość w prowadzeniu show, mimo że był to debiut po polsku poradziła sobie znakomicie.


Dzięki występowi, Krupa stała się prawdziwą gwiazdą w Polsce. Początkowo wielu śmiało się z jej wymowy, ale pokazała, że ma dystans, a ze ze swoich cukiereczków słownych uczyniła swój znak firmowy.

 

Czekamy na kolejną edycję. A wy chcecie "Top model. Zostań modelką 2"? Zagłosujcie w sondzie.


Janus

Zobacz także:

"Top Model": Krupa w kusej sukience

Rubik broni Krupy!

Czy chcesz aby wyprodukowano kolejną edycję Top model?
Więcej o:
Komentarze (23)
"Joasia Krupa jest prawdziwą wygraną Top Model"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • renia2102

  Oceniono 60 razy 28

  Piękna osiągneła wielki sukces sympatyczna a przede wszystkim taka ludzka nie po przewracało jej się w głowie od tego co osiągneła w przeciwieństwie do niektórych naszych gwiazdeczek pożal się boże.

 • miki83

  Oceniono 32 razy 20

  Krupa jest miła, sympatyczna i ma w sobie amerykański luz, nie to co nasze pseudo gwiazdy, których na pęczki jest w TVN, które uśmiechają się tylko jak ktoś je filmuje, a tak to zgredy.

 • majek89

  Oceniono 23 razy 19

  Początkowo wielu śmiało się z jej wymowy, owszem ale jeszcze prędzej większość sugerowała, że Joanna w ogóle nie umie mówić po Polsku... na mnie wywarła bardzo pozytywne uczucia... wydaje się osobą ciepłą i sympatyczną. Dla mnie to normalna, fajna kobieta. Ja ją lubię i wszystko:)

 • tapmodl

  Oceniono 48 razy 16

  Joasia to przesympatyczna i miła osoba.

 • marta123330

  Oceniono 20 razy 12

  szczerze? przed programem top model jakoś jej nie lubiłam, irytowała mnie, ale pokazała że jest ciepła, normalna dziewczyną.Zyskała u mnie sympatie :)

 • lenore

  Oceniono 16 razy 10

  Faktycznie, jest konkretna babka, ale tez potrafi sie wzruszyc. Wypadla bardzo naturalnie, nie sprawiala wrazenia zdystansowanej, ani sztucznej. Mam wrazenie,ze sama w zyciu sporo przeszla i wie kiedy mozna sobie pozwolic na slabosci. I ma to amerykanskie pozytywne nastawienie.

 • do_do

  Oceniono 46 razy 10

  Program dla debili.

 • cosma

  Oceniono 45 razy 9

  Ma klasę ,dziewczyna !!!

 • bezkrytycznie

  Oceniono 53 razy 9

  Wszyscy ją pokochali? TVN to nie wszyscy. Gdyby program był w polsacie, to psy byście na niej wieszali :D

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX