Paulina Papierska: Marzę, żeby pojechać na słoniu

Paulina Papierska

Paulina Papierska (modelki.plejada.pl)

Co jeszcze?

Finalistkom "Top model. Zostań modelką" mimo śnieżyć udało się dotrzeć do studia "Dzień dobry TVN". Paulina Papierska zapytana o plany powiedziała:

Chcę pojechać do Indii. (Prokop dopytał ją po co). Chcę przejechać się na słoniu.

Paulina chce dalej kontynuować "karierę" i robić kampanie.

 

Na szczęście podczas wizyty w "DD TVN" nie popłakała się i mogła swobodnie rozmawiać. Teraz czekają ją intensywne miesiące, a może lata. Dobrze, że zaczęła się uczyć angielskiego.

 

Janus

 

Zobacz także:

PAULINA PAPIERSKA WYGRAŁA "Top Model. Zostań Modelką"

Pierwsze razy Pauliny Papierskiej

"Top Model": Paulina bierze jurorów na litość

Zobacz najnowsze wideo

Komentarze (65)
Paulina Papierska: Marzę, żeby pojechać na słoniu
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • laochekus

  Oceniono 78 razy 52

  Ja żyję nadzieją, ze ktoś Olę dostrzegł i, że to ją zaproszą do różnych kampanii i sesji zdjęciowych a nie Paulinę! I tak uważam, ze Ola z drugim miejscem ma większe szanse zaistnieć i modelingu niż Paulina! Trzymam kciuki za Olę!

 • ole

  Oceniono 76 razy 44

  do wszystkich ktorzy zachwycaja sie metamorfoza top placzki TVNu : to byl konkurs na TOP MODELKE a nie najlepsza metamorfoze. A Paulina nie jest modelka - nie ma za grosz profesjonalizmu!!! Takie reguly gry jakie ona stosuje sprawdzaja sie moze w szkole (na angielskim np hehehe) ale nie w swiecie modelingu. Zabrala szanse Oli, ktora naprawde by ja wykorzystala. No i potwierdza sie ze Polacy sa naiwni - jak jest dziewczyna szara myszka i jest taka strasznie niesmiala to nie idzie sie tym chwalic do tv. A jak juz sie tam znajdzie to nikomu nie opowiada o tym placzac rzewnie. Bo jest niesmiala. Pozdrawiam:)

 • gonzo

  Oceniono 61 razy 41

  Wygrała najmniej profesjonalna modelka. Wczoraj na wybiegu szczerzyła się do kamer, a z tego co się orientuje to na wybiegach tak sie nie robi...No cóż my Polacy lubimy dawać szansę tych słabszym, zahukanym, biednym. Czujemy się wtedy lepiej. Szkoda że wszystko to kosztem lepszych...

 • motyl712

  Oceniono 41 razy 35

  a Prokop powiedział a po co jechać aż do Indii przejedz się na Bartku Węglarczyku (który siedział obok niego)

 • ppaulina1716

  Oceniono 55 razy 33

  Lepiej niech wyda kase na nauke angielskiego a nie na wycieczki

 • pucca

  Oceniono 41 razy 29

  ktoś wcześniej z komentujących tutaj powiedział, że Paulina znowu się popłacze i wygra. tak było... naiwne społeczeństwo;)

 • cromio

  Oceniono 31 razy 27

  promocja bylejakości

 • marwara

  Oceniono 52 razy 26

  o matko! nie popłakała się, sukces jej psychoanalityka! niemniej kariery nie zrobi, po załamie się nerwowo po tym, jak przeczołga ją przeciętny projektant lub fotograf. takie osoby jak ona same z siebie nie robią kariery w żadnym zawodzie. łzy robią wrażenie jedynie na gimnazjalistkach z "pcimia".

 • ffortaleza

  Oceniono 37 razy 23

  WCZORAJ JAK STALA W PROGRAMIE NA WYBIEGU KOLO ANI I OLI WIDAC BYLO, ZE NIE PREZENTUJE SIE TAK LADNIE JAK ONE. MOZE I TWARZ MA LADNIEJSZA, ALE JEST NISKA, ZAKOMPLEKSIONA, PLACZLIWA I NIEFOTOGENICZNA

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX