PAULINA PAPIERSKA WYGRAŁA "Top Model. Zostań Modelką"

Pierwsza Top Modelka z telewizji.

Po 12 tygodniach zakończył się program reality-show "Top Model. Zostań Modelką". To pierwsza edycja programu w Polsce. Zwyciężczynią okazała się Paulina Papierska. Zdobyła nagrodę główną, na którą składają się: kontrakt z Max Factor, sesja zdjęciowa na okładkę "Glamour" i międzynarodowy kontrakt z agencją modelek.

 

Program "Top Model. Zostań Modelką" emitowała stacja TVN. Widzowie mogli w nim zobaczyć zmagania 13 dziewczyn, które chcą zostać modelkami. Uczestniczki na co dzień musiały brać udział w sesjach zdjęciowych i dobrze zaprezentować się przed kamerą. W zmaganiach dziewczynom pomagali styliści, projektanci i fotografowie.

 

 

W roli prowadzącej producenci obsadzili znaną modelkę, Joannę Krupę. Postępy początkujących w tej branży dziewczyn śledziło jury, w którym zasiadali: fotograf - Marcin Tyszka, projektant mody - Dawid Woliński i dziennikarka Karolina Korwin Piotrowska. To oni decydowali, która dziewczyna odpadała z programu. W finale znalazły się trzy uczestniczki: Paulina Papierska, Ola Kuligowska i Ania Piszczałka. W finale to widzowie zadecydowali poprzez głosowanie sms, która dziewczyna wygra.

 

Mrock

 

Zobacz także:

Top Model. Zostań Modelką: Relacja na żywo

Pierwsze razy Pauliny Papierskiej

Top Model: Anja Rubik przyleciała do Polski

 

Więcej o:
Komentarze (278)
PAULINA PAPIERSKA WYGRAŁA "Top Model. Zostań Modelką"
Zaloguj się
 • fudi

  Oceniono 139 razy 99

  Jeśli kibibowałeś Oli lub Ani daj plusa! Łączmy się w bólu, że Polacy idą na litość!

 • pe.em

  Oceniono 84 razy 58

  co to było ? dzień dobroci dla płaczków ? jeden wielki, cholerny przekręt. idźcie w cholerę z tym top model.

 • gonzo

  Oceniono 69 razy 51

  No i kolejne super głosowanie w TVN...Ola miała wszystko by wygrać ten program, tylko smsów zabrakło i wsparcia stacji, która wolała promować Paulinę jako nieśmiałą ryczącą co chwila dziewczyne z małej wioski...Wynikiem nie jestem w ogóle zaskoczony. Paulina to taka niby fajna dziewczyna z okolicy więc ludzie z nią się utożsamiali, a urodę Oli trzeba umieć docenić. Była dziś zjawiskowa.

 • sali133

  Oceniono 80 razy 50

  Ludzie czy wy wiecie co wy zrobiliście !!!! Tylko nie ona !!! wszyscy tylko nie ta kwęcząca szara myszka !!! nieznosze jej !! a co dopiero jeszcze ogladac ja w gazetach !!! wielka jedna porażka !!!!

 • moravia

  Oceniono 59 razy 49

  Przykro to mówić, ale kolejny raz w tej stacji wygrała najgorsza osoba w finale. Ania ma lepsze kształty, wzrost, lepszą osobowość, determinację, i to ją jako jedyną pochwaliła dzisiaj Anja Rubik. Ola z kolei jest niesamowicie fotogeniczna. A Paulina - podkrążone oczy, krzywe zęby, za niska, z fatalnym nastawieniem do pracy i angielskim na poziomie 6-latka (nie obrażając tychże). Fatalny wynik rywalizacji jednym słowem.

 • catey

  Oceniono 53 razy 49

  Wygrała dlatego bo w Polsce ludzie lubia słuchac, że ktos ma gorzej od nich samych, wtedy czuja się lepiej i zagłosują... Żenada, nie oglądam więcej TVN!

 • chocolattee

  Oceniono 61 razy 49

  Ja jestem ciekawa jak ona się dogada z tą "międzynarodową agencją modelek" ...

 • lola876

  Oceniono 74 razy 48

  Gdy usłyszałam werdykt to mnie kompletnie zmiażdżyło ; [ moim zdaniem to Paulina nie zasługuje na miano Top modelki ;(
  ale chyba tak musiało być ;p

 • cholera

  Oceniono 74 razy 48

  kur... nie wierzę.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX