Nowa fryzura Gardias. HIT czy KIT?

Dorota zmieniła look. Jak wam się podoba?

Na imprezie firmy ITAKA Dorota Gardias zaprezentowała nową fryzurę. Do tej pory prezenterka była wielbicielką krótkich włosów. Teraz postawiła na nieco dłuższe. Poza tym zamiast na lewo teraz czesze je na prawo. Jak wam się podoba nowy look Doroty? Zagłosujcie w naszej sondzie! 

Aik

 

Zobacz także:

Gardias dorabia jako atrakcja dyskoteki

Dorota Gardias w 10 odsłonach

Gardias na imprezie z milionerem

Jak ci się podoba nowa fryzura Doroty Gardias?
Więcej o:
Komentarze (46)
Nowa fryzura Gardias. HIT czy KIT?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • pandzik

  Oceniono 29 razy 21

  Laska jakich mało... niestety mentalnie inwalidka.

 • zoelle

  Oceniono 22 razy 14

  cała gardias to jeden wielki KIT.. przeginająca się, świecaca w plejbojach doopą i cyckami paniusia pogodynka, która na silę chce być kimś więcej niż jest, lansując sie na wszelkie możliwe sposoby. popielarskiej nie sięgasz do pięt, paniusiu, choćbyś włożyła na główkę gniazdo szerszeni.

 • iberia3

  Oceniono 23 razy 13

  Tę panią kieruję NATYCHMIAST do logopedy. Nie jest w stanie wypowiedzieć dwóch zdań bez przełykania śliny. Kiedyś sobie język odgryzie. A co by nie powiedzieć, ona zapowiada pogodę, więc bardziej intreresuje mnie, jak mówi, niż to, co ma na głowie. Bo, że w głowie nie ma za wiele udowodniła "prowadząc" programy na żywo.

 • ben_oni

  Oceniono 23 razy 13

  Robicie z byle kogo gwiazdę a później podniecacie sie jej fryzurami. Ona nie dość że brzydka, to jeszcze (jak pokazał program Wojewódzkiego) głupia jak kilogram gwoździ. Faktycznie nadaje sie tylko do prognozy pogody.

 • magdamm

  Oceniono 16 razy 12

  Ładna, ale pusta.

 • griswold79

  Oceniono 16 razy 12

  Lubię o niej poczytać. Te historie o niej poprawiają mi humor. Może jutro się okaże, że fryzure łonowych też zmieniła, albo kolejny milioner obok niej przechodził i cyknięto im fotę. Proponuję też zdjęcie jak walczy z zamarźniętymi szybami auta z podpisem "mróz nie oszczędza także gwiazd". Co za czasy nastały.

 • justynka

  Oceniono 11 razy 9

  nie lubię Cię :)

 • ken

  Oceniono 15 razy 9

  daremna istota

 • riikii

  Oceniono 17 razy 9

  niestety lipa jak i cała ona

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX