Afera w "Mam Talent". Były problemy z głosowaniem!

Telefony wysyłały automatycznie niezliczoną liczbę smsów.

Wynik finału "Mam talent" zaskoczył wszystkich. Wygrała Magda Welc pokonując Kamila Bednarka. Okazuje się, że część głosów mogła być oddana pomyłkowo, bez wiedzy użytkowników telefonów.

 

Kłopoty mieli wszyscy użytkownicy Mixplusa oraz Simplusa w sieci Plus GSM. Jeśli wysłali SMS z głosem na uczestnika finału, w odpowiedzi dostawali informację, że wystąpił błąd.  Telefon próbował wysłać wiadomość jeszcze raz za każdym razem pobierając opłatę. Problem opisał jeden z użytkowników serwisu Kontakt24.pl:

W finałowej edycji podczas wysyłania głosów doszło do wielkiej wpadki operatora Plus GSM. Podczas wysyłania sms'ów od użytkowników Mixplus'a powstał błąd w systemie, telefon wysyłał sms'a a w odpowiedzi dostawał błąd i próbował ponownie wysłać sms'a, nic by nie było w tym nie zwykłego gdyby nie fakt że każdy sms był naliczany. Powstała w ten sposób pętla kończyła się dopiero w momencie gdy użytkownikowi zabrakło środków na koncie.
Po rozmowie z konsultantem można się domyśleć że to większy problem bo od razu się spytał czy nie wysłałem sms'a podczas finałowego głosowania i wyjaśnij na czym problem polegał.

Od razu internauci zaczęli komentować, że wysłali jednego SMS-a, a stracili po kilkanaście albo kilkadziesiąt złotych.

 

Firma Polkomtel, właściciel sieci Plus GSM, nie skomentowała jeszcze zarzutów. Nie wiadomo jaki wpływ na wyniki miały powtarzające się SMS-y. W finale Magda Welc pokonała Kamila Bednarka. Czy mieliście podobny problem? Jeśli tak piszcie na mail redakcja(at)plotek.pl.

 


Janus

 

Zobacz także:

Eva Minge apeluje do rodziców Magdy Welc

Finalistka "Mam Talent" całkowicie SKOPIOWAŁA występ Burke!

Więcej o:
Komentarze (183)
Afera w "Mam Talent". Były problemy z głosowaniem!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • malaczarna90

  Oceniono 70 razy 52

  Drugą nagrodę dla Kamila powinien zafundować operator sieci Plus !!!!!!!!

 • sexy_lady

  Oceniono 147 razy 51

  A wiedziałam że to ustawka była a nie żadna pomyłka kto jest za tym żeby powtórzyć głosowanie niech da plus!!!!Karygodne żeby tak ustawili program ja wszystko rozumiem że biedna dziewczynka że chcieli jej pomóc ale bez przesady wynik powinien być sprawiedliwy bez względu na wszystko.

 • andzia23

  Oceniono 68 razy 44

  Nie będę się rozpisywać ale to co zrobił TVN w MAM TALENT to wielkie OSZUSTWO i kpina z ludzi, oglądaliśmy ten program cały dzisiejszy dzień klatka po klatce, wszystko było ustawione, totalna kpina! Ta mała, trochę "cwaniara" (wymuszająca litość) grała zaskoczenie, mimo, że wszyscy na scenie wiedzieli, przed ogłoszeniem wyniku głosowania, kto wygra. Zachowanie Prokopa było bardzo niestosowne, nie dopuścił Bednarka nawet do słowa, gdy ten go o to poprosił, a podejrzewam, że chciał podziękować swoim fanom. Nie wierzę w taki wynik głosowania, sami wysłaliśmy 5 sms-ów na Kamila, wszyscy znajomi także na niego głosowali... TVN dla mnie i dla mojego otoczenia STRACIŁ WSZYSTKO, nigdy nie wyślemy już żadnego sms-a w żadnym głosowaniu bo to i tak, nie ma znaczenia... ROBIĄ, CO CHCĄ TO WIELKA NIESPRAWIEDLIWOŚĆ i ŻENADA. TVN skrzywdził największy talent - KAMILA BEDNARKA i jego fanów tym samym, to pewne - STRACIŁ NASZĄ OGLĄDALNOŚĆ I ZAUFANIE!!!
  Popieram!!!

 • karla_27

  Oceniono 60 razy 32

  Ja myśle że ta afera z smsami zaważyła na wynikach.Powinni powtórzyć głosowanie!!!

 • majek89

  Oceniono 32 razy 26

  TVN UMYJE RĘCE OD TEGO!!! TU NIE CHODZI O TO ŻE BEDNAREK NIE WYGRAŁ TYLKO ABY SPRAWIEDLIWOŚCI STAŁO SIĘ ZADOŚĆ! POWINNI TO WYJAŚNIĆ!

 • tomaszxd

  Oceniono 75 razy 25

  wygrała przez problemy? czyli ludzie z sieci plus glosowali tylko na magde? na kamila tez z plusa glosowali i pewni bylo ich mniej wiecej tyle samo. Magda zbuduje dom, spelni swoje marzenia. A Bednarek, zadumany i zbyt pewny siebie tez sobie poradzi. Jego płyta sprzedaje sie nawet dobrze.

 • karla_27

  Oceniono 50 razy 24

  Chamstwo!!!Gdyby nie ten błąd w plusie to Kamil by wygral!!!

 • karla_27

  Oceniono 37 razy 23

  Zdecydowanie wyniki zostaly ukartowane!!!

 • karla_27

  Oceniono 39 razy 23

  Plus dał ciała!!!Powinni ufundować Kamilowi nagrode!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX