Doda NIE LUBI Lady Gagi?

Doda, Lady Gaga

Doda, Lady Gaga (kapif.forum)

Menadżer Dody twierdzi, że królowa nie lubi być porównywana do Gagi.

Doda na każdym kroku podkreśla, że jest oryginalną, niepowtarzalną artystką, która sama odpowiada za swoje stylizacji. Niektórzy zarzucają jej jednak, że często "inspiruje" się strojami Lady Gagi. Menadżer Dody twierdzi, że wcale tak nie jest. Mało tego. Jarosław Burdek dał do zrozumienia, że Doda niespecjalnie przepada za Gagą.

Dodę irytują porównania, które się często pojawiają. Nie jest to jak to mówią anglicy "cup of tea" Dody. W przypadku Gagi nastąpiła wielka przemiana. Świat mody tak się przenika, że podobieństwa czasem się zdarzają - powiedział w "Pytaniu na śniadanie" Jarosław Burdek.

Czasami? W przypadku Dody podobieństwa zdarzają się bardzo często. Tylko kto w dzisiejszych czasach NIE inspiruje się Gagą? Nie tylko w naszym kraju, ale również za granicą jest mnóstwo kopii Lady Gagi. Artystka zawiesiła wysoko poprzeczkę i teraz ciężko jest czymś zaskoczyć.

 

Doda, Lady Gaga

 

Sancita


Zobacz także:

Menadżer Dody: Nudziłem się na koncercie Gagi!

Doda, Górniak czy Wojewódzki? Kto będzie jurorem "X Factor"?

Zobacz najnowsze wideo

Komentarze (84)
Doda NIE LUBI Lady Gagi?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • fifaczek666

  Oceniono 31 razy 31

  to tak jakby Ibisz prowadząc konferansjerkę założył kapelusz, rękawiczkę wysadzaną diamentami, zrobił moonwalk i stwierdził, że wku...iają go porównania do Jacksona

 • izabela36

  Oceniono 31 razy 29

  właśnie nie porównujcie Gagi do Dody bo.. Gage zna cały świat ,a Dode ?

 • pinupgirl

  Oceniono 35 razy 27

  doda nie lubi Lady Gagi bo: jest utalentowana (potrafi śpiewać i grać), ma niesamowite pomysły (dodzia to jedynie marne popłuczyny pomysłów Gagi), swój własny styl (którego dodzie brak) i jest megasławna na całym świecie (oczywiście dodzia w życiu nie osiągnie jednej tysięcznej tego, co osiągnęła Gaga). Jednym słowem - kolejna kobieta, której doda wszystkiego zazdrości. Sobie wyobraźcie doda ogląda koncert Gagi z zaciętą miną i myślą "jak ja jej nienawidzę" :) Śmieszna jest ta cała doda naprawdę.

 • money.money

  Oceniono 23 razy 23

  buahahahahaha :) uśmiałam się !
  "Dodę irytują porównania, które się często pojawiają".
  to może niech raz się wysili i wymyśli coś swojego? Tu nie chodzi tylko o Gagę. Z tego co pamiętam Doda wszystkie inspiracje czerpała z zagranicznych gwiazd. :)
  Także brawo panie menagerze :) ta wypowiedź, podobnie zresztą jak poprzednia, na której wspominał pan , ze wynudził się na koncercie Gagi, to po prsotu żenada miesiąca !!!!!!!!!!
  Tak na marginesie ... myslę, ze poszedł na koncert , zeby obczaić, co by tu jeszcze skopiować ;)

 • blacke

  Oceniono 24 razy 20

  Wypowiedzi menadżera są równie (nie)składne jak wypowiedzi samej Dody, dobrze się dobrali. A Dody do Gagi rzeczywiście porównywać nie ma sensu - Gaga jest niezłą wokalistką i utalentowaną kompozytorką.

 • stefanek

  Oceniono 23 razy 19

  O ludzie! Nie osmieszajcie sie w tym "plocie" Nikt nie porownuje blachary do lady gagi w sensie muzycznym - bo nawet tu nie ma kogo dla lady gagi porownywac!!! blachara z tym swoim spiewem to tylko okoliczne, zapadle wsie zachwyca i calkiem zapomniane miejsca, gdzie psy dupami trawe jedza!!! O blacharze mowi sie tylko to, ze zzyna ciuchy od lady gagi i nie tylko od niej!! Juz nie raz internauci udowodnili, pokazujac foty Lady Gagi i blachary! Blachara nie ma wstydu!!! Zzyna wszystko od wszystkich- taka jest prawda! Ende!!! Blachara ty KOPIAROOOOOOOOOO!!! Za kogo ty sie uwazasz silikonowy paszczurze!?

 • oj_jak_boli

  Oceniono 23 razy 19

  Mówi się: nie porównuj gówna do twarogu. W tym przypadku gównem jest doda, która na siłe stara się byc polska gaga i jest w tym śmieszna i żałosna zarazem.

 • zoelle

  Oceniono 22 razy 18

  komu oni wciskają te bzdety... nie jest kopią gagi? i może jeszcze jest artystką? buahahahahahahaaaa

 • toj

  Oceniono 24 razy 18

  No to dzięki Burdkowi,wiemy jaki jest czuły punkt Lodzi.Ona sobie może mówić,że nie kopiuje Gagi ale nikt ślepy nie jest.Zresztą co może wymyślić lateksowo,botoksowa dziewoja z Ciechanowa???

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX