Menadżer Janachowskiej dogadał się z mamą Stalińskiego

Współpracują przed finałem.

Walka toczy się o wysoką stawkę. W finale Tańca z Gwiazdami znaleźli się Paweł Staliński z Izabelą Janachowską oraz Monika Pyrek i Robert Rowiński.

 

Nad parami czuwają nie tylko ekipy show, ale także osobiści asystenci gwiazd. Plotek dowiedział się, jak do finału przygotowuje się obóz Pawła Stalińskiego.

 

Menadżer Izabeli Janachowskiej Marcin Szczutkowski wraz z mamą Pawła Dorotą Stalińską połączyli siły i wspólnie dbają o komfort pary. Przede wszystkim psychiczny. Ponoć to ma był kluczem do wygrania finału "TzG".

Pani Dorota Stalińska to przede wszystkim wzorowa matka i dobry menadżer. Ja oczywiście trzymam kciuki za Izabele i Pawła bo wiem ile serca wkładają w to wszystko. Uważam że jak najbardziej zasłużyli na pełen sukces. Dziękuję wszystkim, którzy oddali swoje głosy na ich parę i bardzo proszę o kolejne smsy. Kto wygra edycje programu trudno powiedzieć, bo Monika Pyrek to świetna kobieta a w dodatku dobrze tańczy więc niech wygra lepszy.

 

Buka

 

Zobacz także:

Stalińska: Nigdy nie przeżyłam takiego stresu

"TzG": Radość Stalińskiego, rozpacz Klimenta

Wellman o Stalińskim: Z chęcią bym się za niego zabrała

Więcej o:
Komentarze (23)
Menadżer Janachowskiej dogadał się z mamą Stalińskiego
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • bezkrytycznie

  Oceniono 30 razy 22

  z polskich sław, które jeszcze nie tańczyły w tym szoł, został chyba tylko pies rubika

 • reki334

  Oceniono 24 razy 20

  a potem już tylko czekać wywiadu w stylu Kwaśniewska-Rosati, że wszystko zawdzięcza sobie, a sławne nazwisko mu tylko przeszkadza :)

 • maria

  Oceniono 39 razy 15

  Mysle ,że wygra Monika ,tym bardziej ,ze nie miała stycznosci z tancem dla mnie jest rewelacyjna i mocno trzymam za nia kciuki choc przyznaje ,że Paweł też tanczy pięknie .

 • koham.mihnika

  Oceniono 21 razy 11

  stawiam na Monike.

 • andrzej1234

  Oceniono 13 razy 9

  Dobrze powiedziane niech wygra lepszy, ale Paweł chyba lepiej tanczy:)

 • matani

  Oceniono 15 razy 9

  ojejku i znów będzie różnica 0,01% dla wygrywającego...

 • lachon

  Oceniono 19 razy 7

  koszmar...tu nie chodzi o to czy ten i tamten sobie poradza. to jest mam talent a nie Opowiedz nam swoja historie. ma wygrac najzdolniejszy,a nie najbardziej ckliwy i bioracy na litosc. wygrana malej to pomylka generalnie..

 • lachon

  Oceniono 14 razy 6

  kuzwa, az z tych emocji pomylilam posty ;p buahaha

 • albi90

  Oceniono 22 razy 4

  Jakby co, to jestem za drugim finalistą tejże edycji "Tańca z Gwiazdami" oczywiście za płcią piękną, he he he :-))) Monika, życzę Tobie Kryształowej Kuli i fury, nie łam się jak tyczki pechowców, niech Ci ta tyczka zawsze będzie prężna, silna i trwała!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX