Dlaczego Zawadzka wystąpiła w reklamie

Margaryny, oczywiście.

Dorota Zawadzka wypłynęła na szerokie wody show-biznesu za sprawą stacji TVN. Z najostrzejszej niani w Polsce stała się celebrytką. Tańczyła w show TVN, wystąpiła w reklamie. W rozmowie z dziennikarzem "Uwagi" tłumaczyła, dlaczego zdecydowała na udział w reklamie margaryny.

Ja nie reklamuje margaryny tylko reklamuję Ramę, która jest margaryną, a to jest zasadnicza różnica. To jest produkt, który jest przeznaczony w swojej części dla dzieci. Nie widzę w tym niczego niestosownego.

Zawadzka zaprzecza sama sobie. Później jest jeszcze gorzej.

Wystąpiłam w tej reklamie za pieniądze, a nie dla pieniędzy. To jest zasadnicza różnica.

Jak podaje "Show", były mąż Zawadzkiej miał zwyczaj nazywać ją "Dodą polskiej psychologii". Oprócz imienia łączy je również cięty język. Zgadzacie się z tą opinią?

 

Reklama z Zawadzką:

Sancita

 

Zobacz także:

Superniania: Za wysoko ocenili Edytę

Superniania jedzie po "Top Model"

Więcej o:
Komentarze (48)
Dlaczego Zawadzka wystąpiła w reklamie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • money.money

  Oceniono 35 razy 35

  Zawadzka stosuje idiotyczne chwyty dla przygłupów, czyli odwrca kota ogonem. "nie reklamuję margaryny, tylko Ramę, która jest margaryną" - zdanie samo w sobie jest idiotyczne !
  Poza tym, wystąpiłą w reklamie, ponieważ wiedziała, ze dostanie za to pieniądze, czyli zrobiła to dla pieniędzy !
  To jest po prostu bezczelne babsko, które próbuje zrobić z ludzi idiotów, żeby zachować resztki autorytetu !!!

 • daniellap

  Oceniono 36 razy 34

  Pani Doroto, to duża odpowiedzialność mówić rodzicom, że ich dzieci będą zdrowo rosły jak będą jadły Ramę. Pal sześć, czy za pieniądze, czy dla pieniędzy, ale czy naprawdę ma pani pełne przekonanie, że to prawda? Reklamy uderzające w struny miłości rodziców do dzieci i ich lęków o ich zdrowie, to dość kontrowersyjna sprawa od strony etyki. Zastanowiła się pani nad szkodliwością tłuszczy utwardzanych zanim zaczęła pani wciskać rodzicom, że Rama jest zdrowa i niezbędna?

 • jojoann

  Oceniono 29 razy 29

  Cóż, jest bardziej celebrytką niż psychologiem. Straciła autorytet i klasę.

 • esoterique

  Oceniono 29 razy 29

  Niech sama ją zjada w takich ilościach, jakie proponuje dzieciom. Siano zamiast mózgu po ożywczej margarynowej chemii gwarantowane.

 • kabitka17

  Oceniono 29 razy 29

  Jestem ciekawa czy pani Z czytała wogóle skład tej margaryna bo szczerze powiedziawszy do najzdrowszych ona nie należy. A od konserwantów raczej dziecko nie urośnie.Po drugie to czy dziecko będzie duże czy małe to już jest sprawa tylko i wyłącznie genetyki. Pani Z powinna udać się z powrotem do szkoły .

 • skoroszanka

  Oceniono 30 razy 22

  Boże !Rama jest paskudna.Dorota kłamie za kasę.

 • m4rc1n31

  Oceniono 32 razy 20

  Pie... jak potłuczona,ale nie tłucze jak pie...ięta.

 • iberia3

  Oceniono 21 razy 19

  Nie piszcie już o tym zawistnym kaszalocie, który ma problemy z własnym synem, a śmie doradzać innym rodzicom. Kto chce czytać jej wypociny, to sobie ją znajdzie w sieci. Ona chciała być jak Grochola, jeno klasy zabrakło!

 • franiumaniu

  Oceniono 26 razy 18

  PO CO JEJ MARGARYNA, SAMA JEST JAK SMALEC!!!! GWARANTUJĘ, ŻE GDYBY KURACJA ODCHUDZAJĄCA SIĘ POWIODŁA, NIE PISNĘŁABY SŁÓWKIEM O EDYCIE, ZAJĘTA WYMIANĄ GARDEROBY...ALE ŻE NIC Z TEGO, TO GRUBAŚNE BYDLE SZALEJE:)))) I ATAKUJE ŚLICZNE I ZGRABNE KOBIETKI JAK PANI EDYTKA:)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX