W "Mam talent" wieje nudą. SONDA

Miały być różne talenty, a jest głównie śpiewanie. To jeszcze "Mam talent" czy już "Idol"?

Skończyła się różnorodność w programie "Mam Talent". Show zmieniło się w kolejną edycję "Idola".

 

W pierwszych dwóch finałach wystąpiło tylko trzech piosenkarzy. Oprócz nich byli też tancerze, akrobaci, komicy i instrumentaliści. W finale, który czeka nas w sobotę wystąpi duet i zespół taneczny oraz aż ośmiu wokalistów.

 

Jak myślicie, czy TVN powinna wprowadzić limit dla piosenkarzy w finale? A może wolicie muzyczną wersję "Mam talent"?


Zagłosujcie w naszym sondażu!

 


Mert

 

Zobacz także:

Mam Talent: Nieoczekiwana zmiana i wielcy wygrani

Zobacz brzuszek Chylińskiej. Foto

Czy "Mam Talent" powinno wprowadzić kategorie dla uczestników?
Więcej o:
Komentarze (42)
W "Mam talent" wieje nudą. SONDA
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • nie.wiem

  Oceniono 23 razy 21

  zrobić poprostu idola albo X factora i tyle.... w UK jest to i to i jest ok:D

 • migotka82

  Oceniono 24 razy 12

  przestałam oglądać już dawno.. według mnie takie śpiewanie to żaden talent;/ talentem powinno się nazwać cos co nie każdy potrafi, i tyle

 • jadzia.15

  Oceniono 21 razy 9

  ale szybcy jesteście

 • arscantata

  Oceniono 12 razy 6

  No nie wiem, ja wolę śpiewającą osobę, niż jakiegoś pana w sukience, który przez półtorej minuty się kręci w kółko albo pożeracza bigosu na czas.

 • majek89

  Oceniono 8 razy 6

  Program powinien odkrywać i pokazywać nam talenty, jak sama nazwa programu wskazuje tak. Szkoda więc, że z tego programu zrobiło się tylko i wyłącznie show, mające na celu przyciągnięcie widzów przed telewizory, a nie pokazujące nam prawdziwe taleny. Coraz bardziej idea odchodzi od swojego pierwotnego zamiaru:(:( Bo ja przez termin: Talent, rozumuję człowieka obdarzonego wybitnymi zdolnościami twórczymi (coś niepowtarzalnego, czego nie da się nauczyć). A niestety 90% uczestników nie robi czegoś specjalnego, czego nie da rady się nauczyć...:(:(

 • fudi

  Oceniono 7 razy 5

  No niestety, jak widzów ujmują osoby śpiewające to tak jest. Ale też prawda taka, że większość osób z talentami innymi (komicy, akrobaci itp.) po prostu nie dają rady i nie ma z czego wybierać.

 • sektoriusz

  Oceniono 9 razy 5

  to prawda że 3 MT jest nudny, castingi były ciekawe, ale półfinały przewidywalne i nudne. a co do zmiany na "Idola". Gdzie byli Ci wokaliści jak leciał "idol"? może warto w takim razie stworzyć formułę dla wokalistów i zrobić nowy program, bo widać zapotrzebowanie jest. Moim zdaniem reszta "niewokalnych talentów" w tej edycji nie zaskakuje - są świetni warsztatowo, ale jak się ogląda edycje z innych krajów, ma się wrażenie że to już było :)

 • m4rc1n31

  Oceniono 17 razy 5

  NUUUUDYYYY.

 • seymon

  Oceniono 8 razy 4

  Prawda jest taka, że oznacza to jedno - Polska desperacko potrzebuje programu typu talent-show, w którym talent zaprezentują wokaliści. Może polska edycja X-Factor?! Skorzystał by na tym Mam Talent i mógłby promować artystów spoza muzycznej półki, zważywszy na to że śpiewający finaliści 3 edycji MT prezentują wysoki poziom swoich zdolności - bez problemu "odnaleźli" by się również w muzycznej wersji Mam Talent.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX