Superniania: Za wysoko ocenili Edytę

Oceny nie pomogły i tak odpadła.

Jak co weekend Dorota Zawadzka zasiadła w niedzielę przed telewizorem z komputerem na żywo komentując "Taniec z gwiazdami". Superniania ze swoimi fanami na Facebooku opisywała półfinałowy odcinek. Dostało się jury.

Jak dla mnie za wysoko ocenili, przede wszystkim niesprawiedliwie dostała więcej niż Monika.

Jury dało Górniak następujące oceny: Pavlović 9, Wodecki 9, Tyszkiewicz 10, Galiński 9. Za tydzień fani nie będą mogli z Zawadzką komentować "Tańca z gwiazdami".

Bardzo WAM dziękuję za te wszystkie wspólne wieczory:) Za tydzień się nie zobaczymy bo ja tańcuję . Ale będę trzymać kciuki i za Monikę i za Pawła oboje zasłużyli na finał i niech wygra LEPSZY. Uściski dla Was wszystkich:)

Superniania cieszy się , że w finale nie zobaczy Edyty Górniak. A wy komu będzie kibicować? Monice czy Pawłowi?

 

Janus

 

Zobacz także:

Superniania o Górniak: Botoks jej nie służy

Superniania jedzie po "Top Model"

Więcej o:
Komentarze (59)
Superniania: Za wysoko ocenili Edytę
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • m4rc1n31

  Oceniono 43 razy 35

  Super niania daje zły przykład dzieciom,obgadując dupę innym.

 • zamknacplotka

  Oceniono 39 razy 31

  Wylansowała się dzięki programowi "superniania" , wystąpiła w TzG a teraz ??? we łbie się poprzewracało ! no ale jak się JEJ spodobało w polskim szoł-biznesie to trzeba trzymać się rękami i nogami .... lanserka jedna ! amen !

 • selmine

  Oceniono 36 razy 28

  Jako osoba publiczna powinna trzymać poziom i nie wylewać swoich flustracji. Może po prostu powie, o co ma pretensje do Edyty?

 • laska3

  Oceniono 42 razy 28

  Niania uparcie zmierza ku przepaści - będzie nią opinia złośliwej baby, która wypowiada się o sprawach, na których się nie zna. Wstyd!

 • asja69

  Oceniono 28 razy 24

  Kiedyś była specem od dzieci a teraz robi się specem od show biznesu i tańca towarzyskiego...niesmaczne to się robi i nie chcę byc złym prorokiem, ale superniani te gawędy jeszcze się czkawką odbiją...

 • ladyblabla

  Oceniono 29 razy 23

  nianiu, tyle lat psychologii i nie nauczylas sie radzic ze swoja zawiscia. czego ty te dzieci biedne nauczysz?

 • lala82

  Oceniono 33 razy 23

  O litosci!z tej radosci ze odpadła Górniak niech zwali duża kupe, moze jej ulży :/ gruby zazdrosny pasztet

 • malyneczka

  Oceniono 28 razy 22

  wydawała się taka zwyczajna, "mądra kobita", wychodzi babska zazdrość, bo górniak młodsza, ładniejsza, zdolniejsza...? i po co to?

 • ewelinaa

  Oceniono 30 razy 22

  wydaje mi się, że to trochę za daleko zaszło . Na samym początku wydawało się to zabawne, niby pani psycholog a tu niespodzianka...wkradają się podwórkowe nawyki które jednak mimo wszystko wynosi się z domu . Później pojawiały się rozmaite teorie, że facebook staje się nałogiem dla wielu znanych, że mąci im w mózgach . Otóż w tym momencie powinno paść pytanie...bez względu na to, o kogo chodzi...(już nie mówię o tym, że miała zaszczyt o którym wielu tylko marzy - poznać Edytę osobiście), .. bez względu na to w jaki sposób jest to robione... w tym momencie przerodziło się to już w chamstwo . Jeżeli ma potrzebę wypisywania o tym jak to jej źle i nie dobrze, jakie to ma problemy i co jej nie pasuje, to czy taki człowieka powinien być psychologiem ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX