Producent do Kazadi: To reklama POLSKIEJ margaryny

Rasizm?

Patricia Kazadi odpadła z "Tańca z Gwiazdami". Czy oznacza to, że zniknie z show-biznesu? Możemy wnioskować, że popularność show da jej możliwość rozwinięcia skrzydeł i zrobienia kariery.

 

Kazadi nie jest przecież w show-biznesie od wczoraj. Pierwsze kastingi przechodziła już jako kilkuletnia dziewczynka. Nie wszystkie były udane:

Szłam na przykład na kasting do reklamy margaryny. Czekałam 7 godzin w kolejce z dużą ilością białych dzieci i pan mówi: Ale po co przyprowadziła Pani to dziecko?! Przecież to jest reklama polskiej margaryny - powiedziała w "Kuba Wojewódzki Show".

Pocieszamy Patricię i wszystkich wrogów rasizmu. W Polsce od tamtego czasu się wiele zmieniło. Swoją drogą - w takich momentach cieszymy się, że naszym show-biznesem nie żyje cały świat. Mielibyśmy się z czego tłumaczyć.

 

Mrock

 

Zobacz także:

Taniec z gwiazdami: odpadła Patricia Kazadi! SONDA

Taniec z gwiazdami - relacja na żywo

Taniec z Gwiazdami: Pupa Kazadi, nogi Górniak

Więcej o:
Komentarze (51)
Producent do Kazadi: To reklama POLSKIEJ margaryny
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • money.money

  Oceniono 51 razy 45

  ale spójrzmy prawdzie w oczy ... Kazadi od dziecka biegała z mamą na castingi własnie dlatego, że była inna (w mniemaniu mamy pewnie przez to lepsza, atrakcyjniejsza ) !!!! Teraz robi się wiele szumu o nic. Dlaczego Galiński nie dopuszcza możliwości, że ludzie nie zagłosowali na Patricię, ponieważ jest zawodową tancerką?! Jeśli chcecie na siłę robic aferę, to ją róbcie, ale uważam, że rasizm nie ma tu nic do rzeczy. Kazadi całą swoją pchaną karierę opiera właśnie na tym, że jest ciemnoskóra. Więc O CO JEJ DO LICHA CHODZI ???????????

 • sansa

  Oceniono 30 razy 26

  Gdyby rodzice nie mieli parcia na szkło, i gdyby nie ciemna skóra, to ten dzieciak nie byłby ciągany po castingach.

 • mam2koty

  Oceniono 31 razy 25

  Ludzie nie lubią Kazadi nie dlatego, ze jest czarna, ale dlatego, ze jest zarozumiała i głowie jej się przewróciło.

 • miss_kitten

  Oceniono 32 razy 20

  nie wydaje mi się, żeby uwaga była specjalnie rasistowska. w Polsce żyje masa białych ludzi i wiadomo, że ciemnoskóra rodzina nie będzie reklamować Ramy czy Delmy.

 • grzesioo

  Oceniono 26 razy 20

  Jeśli powiem że Kazadi jest brzydka to będzie to rasizm? Jeśli powiem że to beztalencie to będzie to rasizm? Jeśli "biały" powie cokolwiek nieprzychylnego o "kolorowym" będzie to rasizm? Bez jaj, nie popadajmy w paranoję bo jeszcze trochę i to "biali" i hetero będą dyskryminowani.

 • cholera

  Oceniono 25 razy 19

  bzdura. Nakrecanie i robienie sztucznego problemu - NIE CHODZI O RASIZM. Ja tej kazadi nie lubie z innego wzgledu: jest medialnym nikim - nie prezentuje sobą n i c z e g o.

 • malanka

  Oceniono 22 razy 18

  Robili polską reklamę, a z ciemnoskórą dziewczynką pewnie w wyglądałaby to trochę sztucznie, zresztą podobnie jak np. z dzieckiem o azjatyckiej urodzie. Zresztą, reklamy polegają właśnie na dyskryminacji z powodu wyglądu.

 • ulla

  Oceniono 23 razy 17

  Wiecie co z ta margaryna i rasizmem to tak widze jak ktos potrzebuje blondynki a ja jestem brunetka to jesli mnie nie nie zaangazuje to normalna dyskryminacja prawda?
  Czyli co nie mozemy za wlasna kase miec wymagan wazne ze ktos chce

 • laska3

  Oceniono 20 razy 16

  Nie przejmowałabym się margaryną - parę latek minęło i wzięli do tego grubą nianię.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX