Superniania o Górniak: Botoks jej nie służy

Zawadzka nie daje za wygraną.

Dorota Zawadzka jest aktywną użytkowniczką Facebooku. Na swoim oficjalnym profilu Superniania często komentuje i zagaduje fanów. W niedzielę wieczorem wspólnie z nimi oglądała "Taniec z gwiazdami". W sumie pod wpisem pojawiło się ponad 700 komentarzy.

 

W jednym ze wpisów Dorota zaatakowała Górniak i jej nienaturalny wygląd.

Patrzę na Edytę, która BYŁA kiedyś piękną dziewczyną i smutno mi.. ona ma DOPIERO 38 lat..... Botoks jej nie służy.....TAK znam ją osobiście i widziałam ją na przymiarkach w dniu zabiegu... myślałam że ma uczulenie na coś... a to było ostrzyknięcie botoksem... Ale to chyba żadna tajemnica???

 

 

Zgadzacie się z Supernianią?

 

 

Janus

 

Zobacz także:

Superniania jedzie po "Top Model"

Superniania sugeruje, że "TzG" jest ustawiany

Więcej o:
Komentarze (131)
Superniania o Górniak: Botoks jej nie służy
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • laska3

  Oceniono 55 razy 37

  Ręce mi opadają! Dorosła kobieta, która kreuje się na autorytet wychowawczy, osobę rozsądną, wyważoną, angażuje się w takie kretyńskie klimaty. Co ją obchodzi botoks Górniak i DLACZEGO w ogóle pisze o takich sprawach? Czy na głowę rzucił jej się nadmiar margaryny, czy sodówka? Żal ta baba, naprawdę żal, coraz częściej sama sobie strzela gole.

 • sansa

  Oceniono 44 razy 30

  Nie po raz pierwszy potwierdza się teza, że studia psychologiczne wybierają w większości ci, którzy sami wymagają pomocy psychologicznej.

 • franiumaniu

  Oceniono 52 razy 28

  kto jest za karnym jeżykiem dla grubej niani:)))??

 • doktorka

  Oceniono 40 razy 28

  pomijajac wszystko- edyta niepotrzebnie sie rozdrabnia. ma piekny glos ale brak jej pomyslu na siebie. tance srance i inne bzdury, ktore wymysla jej sablewska byly dobre dla dody, mialy maskowac braki wokalne..

 • ewelinaa

  Oceniono 47 razy 27

  wiecie co jest smutne ? to, że ktoś taki, który MUSI podzielić się swoim nędznym zdaniem na tablicy facebookowej, miał to szczęście zobaczyć Edytę osobiście . ludzie tacy jak ona, którzy owszem, są mądrzy, wykształceni, gdy przychodzi co do czego, zazdrość zabija wszystko, co w nich dobre . To jest przykre, dlatego że po kimś takim, jak Dorota Zawadzka, spodziewałam się trochę więcej profesjonalizmu . Dobrze pisze adiee ; to już jej ostatnie próby zaistnienia, zrobienia zamieszania wokół swojej osoby .

 • marcin_79

  Oceniono 40 razy 26

  To trochę niekulturalnie. To taki poziom jakby teraz Edytka w swoim blogu/profilu/czymkolwiek napisała : "Szkoda mi Zawadzkiej, jest gruba jak swinka, ale to chyba żadna tajemnica - przecież to wszyscy widzą".

 • jojoann

  Oceniono 46 razy 26

  Szkoda, że ktoś, kto niegdys był uznawany za autorytet, teraz staje się żałosną, niewiarygodną jako psycholog, złośliwą i niekulturalną babą.

 • jkjk

  Oceniono 46 razy 26

  Ej nianiu, nianiu i po co się tak brzydko bawisz myślałam że jesteś mądrą babką

 • mp.1976

  Oceniono 44 razy 24

  Niani to już nic nie posłuży .. a że po polsku żal jej dupe ściska, to papla co może ...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX