Robert Biedroń zatrzymany!

Uderzył policjanta?

Szef Kampanii Przeciw Homofobii, Robert Biedroń, jest jedną z 33 osób, które trafiły do aresztu po wczorajszych zamieszkach w centrum Warszawy. Biedroń miał napaść na policjanta i uderzyć go w twarz.

Nasze postępowanie będzie zmierzało w kierunku naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariusza - B. uderzył go ręką - mówi rzecznik komendanta stołecznego policji Maciej Karczyński.

Do rzekomej napaści miało dojść podczas "Marszu Niepodległości" zorganizowanego przez Obóz Narodowo-Radykalny i Młodzież Wszechpolską. Próbowały go zatrzymać organizacje antyfaszystowskie, w tym Kompania Przeciw Homofobii, której szefuje Biedroń. W tych samych zamieszkach ranny został brat Magdy Gessler, Piotr Ikonowicz.

 

Mart

 

 

Zobacz także:

Brat Magdy Gessler ranny

Jacyków i Witkowski robią sobie jaja ze ślubem!


Więcej o:
Komentarze (29)
Robert Biedroń zatrzymany!
Zaloguj się
 • reki334

  Oceniono 12 razy 10

  w czasie takich bijatyk jest straszne zamieszanie, jak nie ma nagrania, to diabli wiedzą kto kogo gdzie kopnął

 • hienawtrampkach

  Oceniono 28 razy 6

  tęczowy agresywny homoseksualista

 • pedersdorfer

  Oceniono 12 razy 4

  -Tym razem popieram rząd i policje za profesjonalne podejście .Lewactwo łamało prawo ONR i inni Polacy co popierają państwo narodowe mieli pozwolenie na pokojowy marsz.Dlaczego ten pedalski SKANDALISTA Biedroń atakował służby porządkowe razem z bandą dewiantów kamieniami i czym popadło.Ma szczęści że mamy demokrację bo za PRL-u dostał by pałów zomowskich żeby był cały czarny.Jak to kanalia sam łamał prawo ,Tolerancje dla innych ,a teraz udaje pokrzywdzonego .Ta zboczona lewacka banda powinna być skazana na OBÓZ PRACY by nauczyli się RASIŚCI,Faszyści. TOLERANCJI dla innych .Przyjechali do Warszawy z całej polski by zaprotestować że nie chcą Polski narodowej ,z tradycją ,wiara przodków,że nie ma już takiego słowa jak :NARÓD.A gonić to tatałajstwo,krzyczą o tolerancji ,a sami nie przestrzegają .

 • griseldaracjan

  Oceniono 10 razy 4

  Tu widać moment, kiedy Biedroń i policjant szarpią się niedługo po tym, jak policja kazała rozejść się kontrdemonstrantom. Mniejsza o źródło, ale zdjęcie pokazuje ważny moment. http://www.fakt.pl/m/Repozytorium.Obiekt.aspx/-650/-550/faktonline/634251095226514236.jpg

 • vanessaaa

  Oceniono 40 razy 4

  zamknąć ciotę!

 • m4rc1n31

  Oceniono 28 razy 4

  Biedroń uderzył policjanta,a może to takie "końskie zaloty".

 • benq

  Oceniono 36 razy 4

  faszysci, antyfaszysci, homofoby i antyhomofoby - wszyscy sa siebie warci

 • cosma

  Oceniono 10 razy 4

  Ale przykład dzieciom dają , stare pryki !!! Wstyd i hańba!

 • madamx

  Oceniono 16 razy 4

  W twarz?? Czy w plastikowy ochraniacz? Bo jak faktycznie w twarz, to Mac GEYver :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX