Radna PO uratowała życie koledze z PiS

Co za historia.

Choć wojna między PO i PiS przed wyborami samorządowymi przybrała na sile, to jest jeszcze miejsce na grę fair play. Radny Andrzej Kałużny (PiS), mimo kampanii, poinformował o wydarzeniach sprzed kilku miesięcy. Koleżanka z PO Małgorzata Maj uratowała mu życie. Serwis Trójmiasto.pl poinformował, że gdyby nie ona, polityk najprawdopodobniej już by nie żył.

 

Wszystko zaczęło się na spotkaniu rady miasta. Kałużny przemawiał choć nie czuł się najlepiej. Kilka dni wcześniej wycięto mu nowotwór. Maj, na co dzień pracująca jako lekarz w jednym z sopockich szpitali, przyglądała mu się badawczo. Podejrzewała, że coś nie jest nie tak. Zadzwoniła do radnego PiS i kazała mu pójść na badania.

 

Okazało się, że Kałużny ma ostre zakażenie, które pojawiło po operacji.

Do głowy by mi nie przyszło, aby w tamtym momencie zachować się inaczej. Jesteśmy w innych partiach, mamy inne poglądy, ale przecież nie mogę negować tego, że w PiS są tacy sami ludzie, jak w PO. Zakładam, że wszyscy chcemy tego samego: aby świat był przyzwoity, inaczej tylko do tego dążymy.

Kałużny publicznie podziękował koleżance z "wrogiego obozu" na ostatniej sesji przed wyborami.

 

Janus

 

Zobacz także:

Sara May w bikini kandyduje na radną

Marta Kaczyńska dostała ochronę BOR!

 

Więcej o:
Komentarze (12)
Radna PO uratowała życie koledze z PiS
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • ctasek

  Oceniono 12 razy 8

  Brawo!Postawa obu posłów,z niby wrogo nastawionych do siebie ugrupowań,godna najwyższego szacunku.Nie walczymy przecież z sobą,tylko ze złem które nas otacza.Więcej współpracy między partiami,a mniej wzajemnej destrukcji.Wyciągnij z tego wnioski,uczony tatusiu Jarusiu!!!!

 • nie.wiem

  Oceniono 7 razy 7

  A ja mysle ze w radach miast i gmin nie ma az takiej wojny miedzy partiami jak to jest w Sejmie- popsrotu tam ludzie sie znaja i chca jak najlepiej dla gminy i miasta....

 • ramzes10

  Oceniono 10 razy 6

  Postawa zasługująca na najwyższą pochwałę.Jak widać spory między partiami nie mają nic do życia prywatnego polityków.Tutaj inne godne pochwały
  http://sk9.pl/856532

 • kolorofalna

  Oceniono 15 razy 5

  Kolejny powód żeby PIS dziękował PO !!!!!!

 • szaron_stoln

  Oceniono 4 razy 4

  @aeris - ten sarkazm w Twojej wypowiedzi jest zupełnie nie na miejscu - przecież nie lekarka się głośno chwaliła, że ratowała komuś życie, tylko pacjent to nagłośnił. Życie jest największym dobrem człowieka, więc z punktu widzenia tego człowieka to z całą pewnością jest "wzruszające i niesamowite".

 • gargantua

  Oceniono 6 razy 4

  obawiam się,że w drugą stronę to by nie podziałało,jaruś inaczej wychowuje swe "dziatki"

 • magnolka

  Oceniono 5 razy 3

  bardzo ładnie.

 • browaryr

  Oceniono 10 razy 2

  dobrze ze mu pomogla bo jakby wlasciciel alika mial pomoc komos z po to smierc pewna

 • dmm

  Oceniono 20 razy 2

  Brawo dla obu! Jarek, zgiń!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX