Relacja z "Mam talent". Na żywo

Kto zakwalifikuje się  do finału?

Trzeci półfinałowy odcinek. Dziś poznamy kolejną dwójkę, która wystąpi w finale.

 

1. Iskierka - mroczniejszy występ niż w eliminacjach. Podobnie jak za pierwszym razem gdy zobaczyliśmy Iskierki udało się im nas zaskoczyć. Łanćut może być z nich dumny. Takie muzyczne teatry są fajniejszą odskocznią od nudnawego "You can dance". Tylko Kubie się nie podobało. Wojewódzki wystąpił w błyszczącej koszulce, wyglądał jak reklama dyskoteki.

 

2. Jim Williams - w półfinale pokazał skecz w kosmosie. Stan nieważkości ma opanowany do perfekcji. Jego występ jest ciekawym spojrzeniem na pantomimę i komików. Jest fajnie i jest śmiesznie. Z chęcią zobaczylibyśmy go w finale, bo jesteśmy ciekawi co pokaże.

 

3. The Prisoners - kolejny odcinek więźniów rytmu. Panowie mają szansę ze swoim show na międzynarodową karierę. Duży plus za pokazanie klat. Kuba: Szczęście jest jak wibrator, trzeba wiedzieć jak używać. Chłopaków zjechali wszyscy.

 

4. Paweł Paprocki - ma 9 lat i jest najbardziej dojrzałym uczestnikiem "Mam talent". Wie co chce robić i zapewne jeszcze będziemy o nim słyszeć.  Ponownie zaśpiewał po francusku i ponownie ujął swoim występem publiczność i jury. Kuba musiał podpytać Pawła o czym jest piosenka. Jest niesamowity i jak na razie jest najlepszy spośród wszystkich dzieci, które brały udział w show.

 

5. Krakowska szkoła Wushu - byliśmy ciekawi tego występu. Chłopaki powinni uczyć sztuk walki polskich filmowców. Włócznia którą dźgali była prawdziwa. Za to jeszcze większy szacun, panowie muszą mieć do siebie zaufanie, żeby tak walczyć prawdziwą bronią.

 

6. Piotr Lisiecki - jeden z faworytów w półfinale miał ciężkie zadanie. Musiał pobić występ z eliminacji. Mamy mieszane uczucia. Zaśpiewał bardzo fajnie, ale nie pokonał wybitnego oryginału. Powinien wybrać piosenkę mniej znaną, którą łatwiej mógłby przejść do finału. Na pewno otrzyma wiele głosów od kobiet.

 

7. Ania i Jacek - ekwilibrystyka na najwyższym poziomie. Tylu podrzutów i obrotów dawno nie widzieliśmy. Foremniak musiała sobie przypomnieć swoje występy z Maserakiem. Chylińska powiedziała, że pupa to mistrzostwo świata.

 

8. Mocha - polska odpowiedź na Destiny's Child. Jak na razie to dziewczyny najlepiej opanowały wyginanie się na scenie i mimikę gwiazd R'n'B. Dla nas najsłabszy występ tego odcinka.

 

Do finału przechodzi:

 

Głosami widzów: Piotr Lisiecki

 

Jury musiało wybrać z: Pawła Paprockiego oraz Ani i Jacka. Małgosia: Ania i Jacek, Kuba: Paweł Paprocki, Agnieszka Chylińska: Ania i Jacek. Gratulujemy!

 

Więcej o:
Komentarze (78)
Relacja z "Mam talent". Na żywo
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • ladyzgaga

  Oceniono 31 razy 29

  Wojewódzki bardzo dobrze powiedział do Lisieckiego, że w tym kraju nie znajdzie miejsca dla jego wszechwielkiego talentu. W Polsce na rynku muzycznym miejsce zagrzewają same zombie typu: Doda, Węgrowska, Farna, Andrzejewicz, Candy Girl. Żal mi tych pseudopiosenkareczek, Kuba ma racje, zombie i nic więcej!

 • klarisa132

  Oceniono 29 razy 25

  wreszcie w finale będzie ktoś, kto nie śpiewa ;D a Lisiecki śpiewa przecudnie :) i zgodzę się z Wojewódzkim że u nas w kraju na takie talenty nie mam miejsca. Zajmują je takie osobistości jak na przykład wszechstronnie uzdolniona Candy Girl czy też panna Srara May. Aż mi wstyd jak sobie pomyśle kogo promujemy w polskim przemyśle muzycznym.. :|

 • pragneslawy

  Oceniono 37 razy 23

  wyjebcie tą Foremniak z tego programu, bo wyjdę z siebie... jak można takie coś trzymać dla publiki... istna kompromitacja... jej tekst "milczenie jest srebrem" w ostatnim programie rozjebało mnie na łopatki... wielce aktorka a za każdym razem kiedy chcę dokończyć zdanie to się zacina i patrzy w stronę Kuby.. Przysięgam jak ją jeszcze raz zobaczę w kolejnej edycji programu to ku... założę petycje w sprawie pozbycia się tego zakłamanego i sztucznego drewna, ileż można to znosić... jeśli faktycznie czegoś jestem nie pewna co chcę powiedzieć to ku... milczę!! jaka to jest aktorka która nie potrafi nawet za improwizować.. zagrać co jej się podoba lub nie... Kuba co jest ku... tylko dziennikarzem potrafi takie jaja odstawić i z ironią coś walnąć,że ta tleniona winna się wstydzić... Niejednokrotnie widzę jak Chylińska spuszcza głowę jak się Małgosia wypowiada, a Kuba już tak polewa z jej wypowiedzi,że się uśmiecha w stronę widowni, kiedy ona mówi... NIENAWIDZĘ JEJ no nienawidzę..

 • blacke

  Oceniono 25 razy 19

  Co to za durny tekst, że oryginału nie pokonał? Cover nie polega na zmaganiu się z oryginałem, a na prezentacji własnej jego interpretacji. A ta była wybitna. Lisiecki ma piękny głos, z którym potrafi zrobić wszystko, śpiewa z nieprawdopodobną lekkością i niezwykłym wyczuciem. Wojewódzki miał rację - to jest talent na światową skalę i tylko tam może otrzymać uznanie, na jakie zasługuje. Idiotyczne były natomiast próby zrobienia z Piotrka idola nastolatek - chłopak jest artystą, a nie jakimś Timberlakiem!

 • sokor

  Oceniono 25 razy 19

  Chylińska górą już myślałem, że jak jest dziecko i jeszcze śpiewa to ci tancerze nie mają szans a tu proszę :)

 • sindi

  Oceniono 21 razy 17

  Dziękuję Agnieszce za wybranie Jacka i Ani. Bo na 6 finalistów, jest 5 śpiewaków. A tak to by było sześciu... porażka, zero zróżnicowania, tylko śpiewy i śpiewy, wreszcie ktoś z tańcem przeszedł!

 • apotamkin

  Oceniono 23 razy 17

  askaaa Lisiecki to klasa sama w sobie , a jak sie znajda w finale razem z bednarkiem to bedzie niezły cyrk :D

 • klaudiadybowska

  Oceniono 20 razy 14

  LISIECKI ;))

 • sokor

  Oceniono 22 razy 14

  pewnie, że dobrze. Ci tancerze byli spoko noa Lisiecki też wymiata

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX