Marta Kaczyńska dostała ochronę BOR!

Grozi jej niebezpieczeństwo?

Sytuacja jest chyba nadzwyczajna, bo Marta Kaczyńska dostała ochronę BOR! A przecież nie jest politykiem. Co zatem się wydarzyło (albo mogłoby się wydarzyć), że Martę muszą chronić specjaliści?

Faktycznie, Marta Kaczyńska od kilkunastu dni ma naszą całodobową ochronę. To my zwróciliśmy się do niej z prośbą o wyrażenie zgody. I taką zgodę otrzymaliśmy - mówi Se.pl jeden z ludzi BORu.

Wszystko ma związek z morderstwem w łódzkim biurze poselskim PiS. Ponoć w laptopach mordercy, które sprawdziła policja były informacje, które mogły wskazywać, że Kaczyńska jest w niebezpieczeństwie.

 

PoliKOT


Zobacz także:

Córeczka Kaczyńskiej macha paparazzi

Dubieniecki wszędzie lansuje się swoim porsche

Marta Kaczyńska to troskliwa mama

Więcej o:
Komentarze (44)
Marta Kaczyńska dostała ochronę BOR!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • oneandonly

  Oceniono 21 razy 21

  rozumiem, że może się obawiać o swoje bezpieczeństwo i o bezpieczeństwo swoich córek, ale ile jest np kobiet nękanych, śledzonych przez swoich byłych partnerów, którym też zagraża niebezpieczeństwo, ale wszyscy mają to w dupie bo one nie są córkami prezydentów czy byłych prezydentów. jak widać są równi i równiejsi a przecież każde życie jest tak samo ważne.

 • knop

  Oceniono 23 razy 19

  ja pie*dolę! chce ochrony? niech sama płaci! każdy powinien odpowiadać samodzielnie za swoje czyny! SAMODZIELNIE. A w tym wypadku z własnej kieszeni. Chociaż z drugiej strony, nie jej wina, że ma zrytego stryja.

 • jerzu

  Oceniono 23 razy 19

  widać trzeba mieć tylko w rodzinie takiego oszołoma jak Kaczyński i już można mieć ochronę za free, i kto za to zapłaci?? pewnie że my wszyscy, mogła nie kupować swojemu żałosnemu mężeowi ferrari czy porsche i by miała na ochronę a tak sodówa od jebała do łba ciekaw jestem komu jeszcze kaczor przydzieli ochronę może swojemu kotu?? szkoda słów na tych pajaców co się w politykę bawią

 • lucreziaborgia

  Oceniono 22 razy 14

  K*urwa, z moich podatków! Jak dziw*ka chce miec ochronę, to niech sama za nią zapłaci!

 • isiek

  Oceniono 15 razy 13

  to jest szczyt chamstwa z ta ochrona!

 • ffortaleza

  Oceniono 19 razy 11

  A CZY ONA SAMA PLACI ZA TA OCHRONE ??? BO JA NIE ZAMIERZAM DOLOZYC NAWET GROSZA ! MA 3 MILIONY TO NIECH WYNAJMIE SOBIE NAWET CALA ARMIE ANTYTERRORYSTOW !!!

 • cholera

  Oceniono 15 razy 11

  Tak, wlasnie - po co ktos mialby mordowac albo cokolwiek Marcie Kaczynskiej? Przeciez ona nie pretenduje do tronu ani nie narusza widocznie struktur mentalnych tego narodu (NARUSZE JE NATOMIAST Jaroslaw Kaczynski - cholera wie jak wiele ludzi jest przeciwko niemu i zyczy mu zejscia ze ... ze stołka itp)

 • cholera

  Oceniono 15 razy 11

  Kuzwa mac wzruszajace!!! Nie trzeba bylo zgadzac sie na przeniesienie ojca i matki do KRAKOWA na WAWEL. Wielki mi honor skoro wszyscy z tego kpią. Honor!? BA! - musi jezdzic, zeby 'odwiedzic' rodziców z Wawy do Krakowa. Idiotyczne i irytujace wg mnie.

 • jowitowitowska

  Oceniono 15 razy 11

  morderca z łodzi ma mega jeb*ięcie..... a Jarek jest małym wrednym s*kinsynem!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX