Villas modli się za Górniak

Pani Violetta podziwia głos pani Edyty i trzyma za nią kciuki - twierdzi przyjaciółka Villas.

Mało kto wierzył w to, że Edyta Górniak po poniedziałkowym wypadku i wizycie w szpitalu, wróci do treningów. A jednak! Górniak znów trenuje z Jankiem Klimentem. Ma wsparcie syna i przyjaciół. O łaskawość losu i powrót do zdrowia dla Górniak modli się nawet Violetta Villas.

Pani Violetta podziwia głos pani Edyty i trzyma za nią kciuki, bo sama wie, co dla młodej kobiety oznacza poruszanie się w biznesie rozrywkowym. Nie dziwią jej porównania. Sama widzi w pani Edycie siebie. Tak samo zagubioną, utalentowaną i nieumiejącą się odnaleźć w całym tym rozgardiaszu. Obie trzymamy za nią kciuki. Oby los i Bóg były dla niej łaskawe - zdradza w rozmowie z Fakt.pl, Elżbieta Budzyńska, opiekunka i przyjaciółka Villas.

To miłe, że Violleta Villas martwi się o Górniak i w przeciwieństwie do Zawadzkiej nie śmieje się z jej wypadku (Superniania sugeruje, że "TzG" jest ustawiany). Obie panie łączy wielki talent i równie wielka wrażliwość. Villas może i widzi w Górniak samą siebie, ale my nie chcielibyśmy, żeby Edyta skończyła jak jej starsza koleżanka...

 

Sancita

 

Zobacz także:

Ostro w "TzG": Sablewska odpowiada Superniani

Edyta Górniak podjęła decyzję o "Tańcu z gwiazdami"

Więcej o:
Komentarze (48)
Villas modli się za Górniak
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • zosiam54

  Oceniono 20 razy 14

  Cyt:,,Obie panie łączy wielki talent i równie wielka wrażliwość. Villas może i widzi w Górniak samą siebie, ale my nie chcielibyśmy, żeby Edyta skończyła jak jej starsza koleżanka..." Otóż właśnie... WSTYD, aby ,,jaśnie nam panujący " nie zatroszczyli się w najmniejszym stopniu o GWIAZDY, jaką jest niewątpliwie Violetta Villas.Ta Pani nie zasłużyła sobie na takie traktowanie- to prawdziwa DIWA POLSKIEJ ESTRADY, która nie ma sobie równych. Edyta ma wspaniały głos, ale Violetta Villas jest jedyna i nie powtarzalna.

 • zygmuntchrysler

  Oceniono 12 razy 10

  villas zaspiewala swietna piosenke z kazikiem "kochaj mnie, a bede Twoja" nie przepadam za takimi glosami, ale w tej piosence swietnie to wyszlo :)

 • franiumaniu

  Oceniono 16 razy 6

  edyta to jedna z nielicznych utalentowanych i wrazliwych osob, reszta to szmaty!!! Villas o tym wie, ja tez zamiast wspierac to wykonczyli!!! no ale taka jest chołota:)))) wiasniaki!!!

 • wasza_mama

  Oceniono 16 razy 6

  BO SUPERNIANIA TO FRAJERKA.

 • martuchaaaa

  Oceniono 18 razy 6

  ja, od dawna, mam wrażenie, że Edyta skończy jak Violetta Villas. I nie ma w tym żadnej złośliwości. Po prostu uważam, że Edyta jest nadwrażliwa a w świecie show biznesu trzeba mieć naprawdę grubą skórę. Po jej zachowaniu widać, że jej kariera odcisnęła na niej swoje piętno. Dlatego wcale się nie dziwię jak ona któregoś pięknego dnia będzie miała dość ludzi i tego całego szumu, zamknie się w domu i odgrodzi od reszty świata wysokim murem.

 • ctd9

  Oceniono 11 razy 5

  Villas i Gorniak to pod wzgledem osobowosci 2 rozne postacie.
  W przeciwienstwie do Villas Gorniak umie swietnie zadbac o swoje interesy .Jakkolwiek potacza sie jej losy estradowe swoj byt materialny swietnie zabezpieczy i nie skoczy w biedzie jak Villas

 • ladyzgaga

  Oceniono 13 razy 5

  hortex co Ty piszesz mała debilko? Jaką śmiercią? Jesteś pojebana!

 • dorisekx

  Oceniono 9 razy 5

  tresor poleruje bezdomnym pały !

 • franiumaniu

  Oceniono 4 razy 4

  edyta to jedna z nielicznych utalentowanych i wrazliwych osob, reszta to szmaty!!! Villas o tym wie, ja tez zamiast wspierac to wykonczyli!!! no ale taka jest chołota:)))) wiasniaki!!!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX