Superniania sugeruje, że "TzG" jest ustawiany

Jedzie też po Edycie Górniak. Ostro!
Wpisy Doroty Zawadzkiej na Facebooku po niedzielnym odcinku "Tańca z gwiazdami" wzbudziły spore zamieszanie w internecie. Superniania, dopiero gdy odpadła z programu, pisze szczerze, co sądzi o jurorach programu i Edycie Górniak.
O MATKO .. Pani Pavlović chyba oglądała Edytę z zamkniętymi oczami!!!!!Polityka jury Tańca jest taka.. Dać Edzi max punktów bo ludzie na nią już nie głosują. Ma teraz przedostatnie sms MALUTKO.. więc trzeba ją promować żeby nie odpadła.

Edyta Górniak, Jan Kliment

 

Zawadzka podważyła autorytet Iwony Pavlović, pojechała po Górniak i jeszcze zasugerowała, że wszystko jest ustawione. Mnóstwo osób skomentowało wpis Zawadzkiej. Powstały dwa obozy - obrońców i przeciwników Górniak. A w poniedziałek pojawił się kolejny kontrowersyjny wpis:

W kontekście "artykułów" które ukazały się na pudelku, plotku i innych portalach plotkarskich, mam jedynie nadzieję, że Edyta nie spadła ze schodów, gdy doniesiono jej co o Niej napisałam. A tak na poważnie. Mam nadzieję, że nic jej nie jest.

Czasem złośliwość bierze górę nad zdrowym rozsądkiem.Zawadzka stąpa po cienkim lodzie i chyba zapomina, że jest gwiazdą TVN. Publiczne sugerowanie, że program jest ustawiony, raczej nie spodoba się Miszczakowi...

 

Sancita


Zobacz także:

Wojna Mai z paparazzim o zdjęcia Edyty

Superniania jest blondynką!

Więcej o:
Komentarze (114)
Superniania sugeruje, że "TzG" jest ustawiany
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • wilka

  Oceniono 30 razy 24

  od dawna wiadomo, że tzg jest ustawiany, ludzie to oglądają bo po prostu lubią taniec, a jury jest tak "sztuczne" jak zupy instant...

 • remek

  Oceniono 23 razy 21

  TVN to jakieś kłębowisko żmij. Wszyscy udają, że wszystkich lubią, a z tej przyjaźni wbijaja sobie nóż w plecy. Przecież Nasza Niania jeszcze niedawno piała z zachwytu nad Edytą, jakaż ona subtelna i jaka wspaniała, że panuje w TzG świetna atmosfera. Taka świetna jak w całej stacji, która robi programy dopoki, dopóty wszystkie hieny w niej występujące nawzajem się nie pozagryzają.Nienawiść zaczyna wyłazić z każdego kąta i powoli już cuchnie.

 • szaron_stoln

  Oceniono 25 razy 17

  TzG był, jest i będzie ustawiany. TVN płaci = TVN decyduje.

 • jarzebiak

  Oceniono 21 razy 17

  Superniania radzi: ślizgaj się na margarynie, a nagroda cię nie minie.

 • daniellap

  Oceniono 29 razy 15

  Pani Doroto, trochę godności. Taniec Edyty Górniak to jedno, ale Pani wypowiedzi, to drugie. Te pani wpisy na FB wyglądają tak jakby zamieściła je jakaś egzaltowana nastolatka. Bez dbałości o styl i o poprawność, chaotycznie, z literówkami, histerycznie. No przecież ma Pani chyba trochę dystansu do siebie? Wiedziała Pani w co Pani się daje zaangażować? Jeszcze niedawno mówiła Pani jakie to wspaniałe doświadczenie, a teraz tyle frustracji i podgryzania? Rozczarowuję się Pani postawa, niech Pani już lepiej wypowiada się tam, gdzie jest pani autorytetem...

 • m124

  Oceniono 16 razy 14

  Już od początku wiadomo było że Edzia bedzie nr 1, za dużo tvn na niej zarabia aby sie jej pozbyć ...

 • beskrytycznie

  Oceniono 18 razy 14

  a kogo obchodzi to gó... - tvn to towarzystwo vzajemnej adoracji

 • aeris

  Oceniono 22 razy 14

  nie kasa sie reki ktora karmi

 • nikola22

  Oceniono 21 razy 13

  ten caly program to wielkie gow**!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX