Mąż Kożuchowskiej odsunięty od pracy w "Wiadomościach"

Nowa szefowa chce, żeby "Wiadomości" znów były rzetelne.

Nowa szefowa "Wiadomości", Małgorzata Wyszyńska, powiedziała, jakie ma główne cele.

Przede wszystkim chcę sprawić, żeby "Wiadomości" znowu były rzetelnym, obiektywnym programem. Chciałabym, żeby odzyskały zaufanie widzów.

Roszady już się zaczęły. Prowadząca Danuta Holecka przeszła do TVP Info. Jak dowiedział się Fakt.pl, męża Małgorzaty Kożuchowskiej Bartosza Wróblewskiego, odsunięto od dyżurów w "Wiadomościach".

 

Wyszyńska odsunęła od pracy reporterów, których do pracy sprowadził poprzedni szef Jacek Karnowski.

 

Janus

 

Zobacz także:

Kożuchowska i Wróblewski wydali na ślub 100 tysięcy złotych!

Kożuchowska pokazała stanik. Hit czy kit? SONDA

Więcej o:
Komentarze (32)
Mąż Kożuchowskiej odsunięty od pracy w "Wiadomościach"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • mikado

  Oceniono 47 razy 23

  grzesioo, zawsze zostaje jeszcze "TV Trwam". Tatuś Kożuchowskiej przez pewien czas występował osobiście w Radiu Maryja, więc nie powinno być problemów.

 • miki83

  Oceniono 80 razy 22

  czyli teraz żeby pooglądać wiadomości wielbiące Tuska i wychwalające jego nieudolne rządy nie trzeba bedzie oglądać np. Faktów czy szkła .... na TVN, bo na TVP 1 bedzie to samo:(

 • pandzik

  Oceniono 24 razy 18

  "Przede wszystkim chcę sprawić, żeby "Wiadomości" znowu były rzetelnym, obiektywnym programem. Chciałabym, żeby odzyskały zaufanie widzów."
  A kiedy były?

 • chwilaprawdy

  Oceniono 36 razy 18

  Przesunąć go do Tańca z gwiazdami.

 • grzesioo

  Oceniono 40 razy 16

  Gdzie on znajdzie teraz pracę w TV PULS jak i w Wiadomościach robił tak proPiSowskie materiały że teraz żadna redakcja nie będzie go chciała. Może żonka mu coś znajdzie na planach telenowel?

 • kristofor

  Oceniono 37 razy 15

  Spoko spoko!!! Rodzinka Korzuchowskiej ma znajomości u Rydzyka więc kariera w TV Trwam murowana!!! Oglądalność tam jest niezła też. Młode ciach pewnie będzie miał wiele fanek, którym już bliżej niż dalej do pudełka ;)

 • szaron_stoln

  Oceniono 24 razy 14

  Przyszła nowa miotła i zamiata. Co za debilizm (nagminny zresztą w polskich zakładach pracy) - pracownicy sobie szefa nie wybierają, oni muszą robić swoje i za to są rozliczani, więc z jakiej racji mają ponosić konsekwencje wyłącznie z tego powodu, że nowy szef nie lubił poprzedniego? Skoro nowy nie jest zadowolony z efektów pracy podwładnego, to może niech mu powie, czego od niego oczekuje, że zmieniły się zasady i oczekiwania, a jak on się nie zastosuje, to wtedy go wykopać. Ale po co, przecież nowy ma za plecami sztab nowych ludzi, którzy zajmą miejsca tych "przesuniętych" (czyt. wykopanych). A jak kadencja Wyszyńskiej się skończy, znów przyjdzie nowa miotła i powie, że "teraz będzie rzetelnie". Błędne koło.

 • barrakuda

  Oceniono 38 razy 14

  Pewnie by sie sprawdzil w tv Trwam, niech go tam biora.

 • barszczyk

  Oceniono 40 razy 12

  ojciec dyrektor czeka na takich chloptasiow o nieskomplikowanej fizjonomii. chyba nikt inny. biedna ikona stylu - powinna pomyslec o tym wczesniej, bo ten chloptas zdecydowanie obniza jej loty.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX