Michnik do Wojewódzkiego: Z czego ku*wa pan jest dumny?

Naczelny "Wyborczej" zagiął Kubę.

Okazuje się, że są w tym kraju mocni na Kubę Wojewódzkiego. Po obejrzeniu wczorajszego odcinka "Kuba Wojewódzki Show" wiemy, że należy do nich Adam Michnik.

 

Naczelny "Wyborczej"wielokrotnie zagiął Kubę. Szczególnie w momentach, gdy rozmawiali o historii Polski. Zdarzyły się także "kwiatki". Michnik oznajmił Wojewódzkiemu na przykład, że nie będzie z nim rozmawiał o kobietach, bo jest seksistą i macho. Najmocniejsze było jednak na końcu:

Kuba: Proszę wymienić rzeczy, z których jest pan dumny
Adam Michnik: Na pewno z syna.
K.W: No to jedna rzecz.
A.M: Wystarczy. A z czego Pan jest k*rwa taki dumny?

Kuba nie widział co powiedzieć. Dziwicie się? Może największym osiągnięciem Wojewódzkiego jest fakt, że lecą na niego gimnazjalistki...

 

Mrock

 

Zobacz także:

Wojewódzki nabija się z Magdy Mołek

Foremniak złapała Wojewódzkiego za... krocze

Wojewódzki pojechał po Deskurze

Więcej o:
Komentarze (42)
Michnik do Wojewódzkiego: Z czego ku*wa pan jest dumny?
Zaloguj się
 • dmm

  Oceniono 44 razy 36

  Michnik bardzo dobrze powiedział, ale nikt mi nie wmówi, że Wojewódzki też nie gadane. Btw. rozwaliło mnie ostatnie zdanie o gimnazjalistkach, wydaję mi się, że było to napisane z odrobiną zazdrości.

 • w_pracy

  Oceniono 47 razy 31

  Michnik jest legendą, Wojewódzki jest mistrzem w tym co robi. Jednak do legendy mu jeszcze trochę brakuje, co było wczoraj widac. Ale teksty o gimnazjalistkach Plotku, Ty (bando internetowych frustratów piszących te artykuliki) mogłes sobie darować, bo to ani śmieszne, ani prawdziwe.

 • joasia_15

  Oceniono 34 razy 24

  jestem gimnazjalistą i jakoś nie lecę nie niego -,-

 • lambaluna

  Oceniono 32 razy 20

  Tylko dlaczego aż Michnika trzeba, żeby powiedział Kubie, co o nim myśli. Więkoszość gości Wojewódzkiego pajacuje i klaszcze uszami, robiąc z siebie kretynów - i w imię czego niby? Bo boją się, że im Kuba powie coś złośliwego? Albo, że ktoś ich uzna za "sztywniaków"?

 • lenore

  Oceniono 44 razy 18

  Wojewodzki to taki maly leszcz, ktory probuje sie wybic glupkowatymi tekstami. Gimnazjalisci to lykaja, dorosli ludzie raczej nie.

 • amoniak2

  Oceniono 22 razy 18

  Wojewódzki trzeba było powiedzieć: włosy!

 • rudy102

  Oceniono 24 razy 16

  wojewodzki jest dumny z auta z mieszkania i z tego ze do tych wszystkich luksusow doszedl ciezka praca. w zwiazku z tym ze takie luksusy posiada pare milionow ludzi w tym kraju, postanowil sie noe odzywac, bo wiadomo ze najtrudniej smiac sie z siebie.

 • softy_girl

  Oceniono 29 razy 15

  Z Michnikiem się zgadzam bo Wojewódzki oprócz porsche i milionowej oglądalności nie ma niestety w życiu nic wartościowego, natomiast wasza opinia jest na prawdę ani nie słuszna, ani nie zabawna, a tylko obraża polskie gimnazjalistki. Gimnazjalistki mają w głowie coś więcej i nie zależy im tylko na chłopaka, no a już na pewno nie na facetach przed pięćdziesiątka. To na prawdę niesmaczne, plotku...

 • skoroszanka

  Oceniono 26 razy 12

  Fajna rozmowa,dawno się tak nie uśmiałam.Wyreżysowana, a wyglądało tak prawdziwie i naturalnie.Nie przypuszczałam że Michnik jest takim wesołkiem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX