Horodyńska o Kalacie: Dramat do potęgi! SONDA

Słynna stylistka znów atakuje.

Joanna Horodyńska i Karolina Malinowska w swojej rubryce w dwutygodniku "Party" znów wzięły na języki kilka polskich gwiazd. Najbardziej dostało się Annie Kalacie. Joanna Horodyńska:

Śmiem twierdzić, że ta suknia jest wygrzebanym z dna szafy okazem. Podobałaby mi się może, gdybyśmy pisały tę rubrykę w latach 80. Dzisiaj muszę określić tę kreację jako modowy dramat do potęgi.

Koleżance wtóruje Karolina Malinowska:

Moją uwagę skupił jedynie tzw. rozpierdak! Pamiętasz takie zjawisko? Kiedyś bardzo modne, a dziś bardzo tandetne. Może szaliczek jest OK? Też nie. I jeszcze ten okropny materiał, i rękawiczki... Może pani Kalata szykuje się już na sylwestra? Tylko dokąd można pójść tak ubranym.

Zagłosujcie w naszej sondzie czy się zgadzacie z dziewczynami. Chodzi o poniższy strój.

 

 

 

 

Aik

 

 

Zobacz także:

Horodyńska i Malinowska jadą po Szwed

Candy Girl odpowiada Malinowskiej i Horodyńskiej

Malinowska o Damięckiej: Pożyczyła ciuchy od babci!

Czy zgadzasz się z opinią Karoliny Malinowskiej i Joanny Horodyńskiej?
Więcej o:
Komentarze (52)
Horodyńska o Kalacie: Dramat do potęgi! SONDA
Zaloguj się
 • stoma

  Oceniono 54 razy 52

  A ja się zastanawiam czy dramatem nie jest posiadanie na każdym od 20 lat zdjęciu tej samem miny? Droga Pani Horodyńska.

 • toj

  Oceniono 51 razy 47

  Najlepszym przykładem modowego dramatu do potęgi są obie panie ,Horodyńska i Malinowska.Ich świetne projekty i ubiory mieliśmy wątpliwą przyjemność oglądać na Kindze Rusin.To już było dno dna!!!!!! Te dwie badziewiary nie powinny wypowiadać się na temat mody.Stylistki jak z mysiej piczki worek na mąkę.Sukienka Kalaty to rzecz gustu i tego co jej samej się podoba i w czym się sama dobrze czuje.Kalata zrobiła bardzo dużo,dla swojej figury i należą jej się gratulacje.

 • oj_jak_boli

  Oceniono 41 razy 37

  Horotynska- pamietacie ją jak prowadzila na mtv program wieczorny lezac naga w wannie i stękając do widza?
  Nic dodac nic ujac... taka "gwiazda"!

 • zbyszek_pl

  Oceniono 38 razy 36

  Horodyńska to zapomniana dawna prezenterka MTV która stara sie utrzymać w show biznesie ale nikt nie jest zainteresowany tym co ona ma do powiedzenia(skocz.pl/ciuchy2010 )

 • ctasek

  Oceniono 37 razy 35

  Największy rozpierdak to właśnie Horcia!!Ten kto nie ubiera się,tak jak ona,jest źle ubrany!!Ale sama założyła osłonę kolczugi,jakie nosili rycerze w XIII wieku.

 • agniechanina

  Oceniono 36 razy 34

  No cóż... Życzę "Paniom" Horodyńskiej i Malinowskiej(From Wschodnia Łódź) takiej prezentacji za lat dziesiąt...

 • nie.wiem

  Oceniono 36 razy 32

  Horodyńska to okropne babsko, która myśli, że się na wszystkim zna- tacy ludzie są najgorsi...

 • stefanek

  Oceniono 34 razy 32

  Horodyńska- ty wiedzmo z zerowa wiedza o modzie, sama kiedys bylas tylko wieszakiem - ciebie ubierano wiec nie wypowiadaj sie na temat innych! Na dowod tego, ze jestes modowym ZEREM swiadcza twoje wczesniejsze i terazniejsze foty!! Obejrzyj je sobie a zobaczysz jakim jestes burakiem!!!

 • carla1979

  Oceniono 37 razy 31

  a czy każdy musi wyglądać jak barbie? Moze sukienka nie jest najmodniejsza, ale nie każdy musi iść za trendem, niektórzy po prosty noszą to co lubią, ale małolaty tego nie zrozumieją...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX