Piróg, Szulim i Buzek pomagają - pomóż i ty!

W Polsce żyje ponad 100 tys bezdomnych zwierząt. Wszystkie narażone są niebezpieczeństwa związane z życiem na ulicy lub w schronisku. Część z nich ginie pod kołami samochodu lub z głodu. Agata Buzek, Michał Piróg, Agnieszka Szulim zaangażowali się w akcję wspierającą adopcję psów. Przekonują, że zwierzęta wzięte ze schroniska nie są zagrożeniem dla nowych właścicieli, wręcz odwrotnie. Chcesz kupić sobie pupila? Wejdź najpierw na stronę Adoptuj, nie kupuj!

Polskie gwiazdy są ostatnio coraz bardziej zaangażowane w różne akcje społeczne. Tym razem do inicjatywy przystąpiłz Agata Buzek, Agnieszka Szulim i Michał Piróg. Gwiazdy zachęcają do zaopiekowania się zwierzętami ze schronisk. Czym to argumentują?

 

 

 

Aik

 

 

Zobacz także:

Doda zachęca do oddawania szpiku

Gwiazdy walczą z psimi łańcuchami

Piróg do Prokopa: Czekam aż do mnie zadzwonisz

Więcej o:
Komentarze (14)
Piróg, Szulim i Buzek pomagają - pomóż i ty!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • wasza_mama

  Oceniono 12 razy 12

  OOOOOOOOO I BARDZO DOBRZE

 • tevez

  Oceniono 11 razy 9

  I jest to świetna okazja do zadania rabczewskiej pytania dlaczego nie pomagała zanim Adam zachorował??PYTAM SIE!!!!??
  Ja wam odpowiem - miała i tak na prawde ma na to wy.je.bane a teraz obchodzi ją tylko Adam!!

 • cholera

  Oceniono 14 razy 6

  ta, a co im szkodzi zachecac do takiej adopcji? sami maja zajebiste rasowe zwierzaki. My moze nie mamy miejsca lub warunkow na zwierzeta - kto moze ten bierze. Normalne

 • ktoto

  Oceniono 7 razy 5

  Prosze zaszyc usta Szulim bo jest ograniczona nie tylko czasowo, milczac lepiej wyglada. Pirog ma kolek zamiast jezyka :) Dziennikarka tez bryluje mowiac "wziasc". Wspolczuje Agacie Buzek, przebywanie w tym towarzystwie musi byc bolesne.

 • wasza_mama

  Oceniono 5 razy 5

  CO ZA IDIOTKA DURON HEHE JAK DORISEK

 • dorisekxd

  Oceniono 7 razy 5

  I Pomagają !

 • podpisany

  Oceniono 10 razy 4

  Ha, dobrze mówić, zachęcać, gorzej z realizacją. Zwierzę, jak człowiek, potrzebuje miłości, jedzenia, picia, zabawy, wyjścia na spacer za potrzebą, swojego kąta. Czy przeciętny, zaganiany za groszem by rodzinę utrzymać, zmęczony z różnych powodów, mieszkający w blokowiskach obywatel naszego kraju ma czas, warunki na zajęcie się jeszcze zwierzaczkiem. Z autopsji wiem, że smutny jest los większości zwierzaków, które zamknięte na kilkanaście godzin w domu, w samotności, czkając na przyjście swojego pana z pracy, ze smutku aż wyją. Cel szczytny, lecz czy na warunki większości naszego społeczeństwa. Hmmm ?

 • soneil

  Oceniono 10 razy 0

  Czy ta Szulim zawsze jak gada ma łeb przechylony...?

 • szaron_stoln

  Oceniono 10 razy -4

  A ja myślałam, że zachęcają do adoptowania dzieci i zszokowałam się delikatnie...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX