"TzG": Staliński się odszczeknął

Ma dość żartów o mamie. Dziwicie się?

Paweł Staliński wyrasta na tzw. czarnego konia 12. edycji "Tańca z Gwiazdami". Radzi sobie coraz lepiej na parkiecie i coraz gorzej z żartami o mamie.

 

Piotr Gąsowski. prowadzący show, któryś raz z rzędu pozwolił sobie na żart o Pawle i Dorocie Stalińskiej:

O, nie widzę najostrzejszego z jurorów, czyli twojej mamy - powiedział Gąsowski. - Pytasz mnie o to drugi raz - odparł wyraźnie zirytowany Staliński. - W poprzednim odcinku też się o to pytałeś - dodał model.

Iwona Pavlović wtórowała Gąsowskiemu mówiąc, że jak nie ma mamy to Paweł lepiej tańczy. Oczywiście wszyscy mieli z tego niezły ubaw. Zaczyna nam się robić Pawła szkoda. Nawet jeżeli jest związany bardzo mocno ze swoją mamą, to nie powód, aby robić z tego kpinę przy 5 milionowej widowni. Poza tym żart opowiadany kilka razy z rzędu robi się nudny.

 

Mrock

 

Zobacz także:

After party "Tzg": Górniak tańczyła, a Gołota przy barze

Foto "Tzg": Pyrek najlepsza, Kazadi i Górniak słabo

Ranking: Dzieci skazane na sukces

Więcej o:
Komentarze (39)
"TzG": Staliński się odszczeknął
Zaloguj się
 • imkm

  Oceniono 55 razy 41

  ciekawe czemu Niklińskiej nikt nie wypomina, że mamusia Jola Fajkowska ją do lansowala w TV jeszcze jako dziecko, w programach dla dzieci. Gdyby nie fakt, czyją jest córką, nikt by jej do TzG nie zaprosił.

 • malyneczka

  Oceniono 36 razy 36

  nie dziwię mu się, że zaczyna to na niego działać jak płachta na byka, parę uwag ok, ale nie ciągle ta sama zdarta płyta

 • paskuda

  Oceniono 40 razy 34

  Gwiazda z niego żadna, to fakt, ale słyszałam wypowiedzi jego mamy, że wyprowadził się z domu mając 10 lat (do szkoły sportowej daleko od domu), a i teraz nie mieszkają razem. Syn powinien szanować matkę, a matka ma prawo uczestniczyć w życiu syna, jeśli on tego chce.

 • albi90

  Oceniono 35 razy 31

  Można się wkurzyć i to nieżle! Gąsowski pewnie stuka tymi żartami o mamusi głowę Pawła i nie wyrobił się w końcu! Czyżby Gąsowski jest Strasburgerem TVN-u??? Z takimi żartami to do "Familiady", tam należy żartować z rodziny!

 • ladyaga

  Oceniono 49 razy 29

  Sam sobie jest winien!Jak sama nazwa show wskazuje jest to taniec z GWIAZDAMI - a gdyby on był synem jakichś anonimowych ludzi(czyt.szarych obywateli)NIGDY nie wystąpiłby w tym programie.Bo powiedzmy sobie szczerze, w ilu sesjach,pokazach i na ilu okładakch mieliśmy okazje go oglądać?Żenada...

 • tresor

  Oceniono 28 razy 24

  Gąsowski jest poprostu niezbyt mądrym kolesiem dlatego i żarty ma kiepskie i riposty spóźnione, tłusty, łysy, głupi wieprzyk.

 • playmate

  Oceniono 24 razy 22

  to W OGÓLE jest już nudne. no ludzie! ile jeszcze edycji może być?! 15?

 • incia

  Oceniono 36 razy 16

  Pcha sie na wizję to niech będzie przygotowany na różne słowa, nie zawsze tylko cukier i miód!!!

 • eja

  Oceniono 30 razy 14

  czepiaja sie chlopaka!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX