"Taniec z gwiazdami": odpadła Superniania! SONDA

Kto by się spodziewał?

Kolejny odcinek najpopularniejszego show telewizyjnego w Polsce, czyli "Tańca z gwiazdami" przyniósł nie lada niespodziankę. Z marzeniami o kryształowej kuli pożegnali się Dorota Zawadzka i Cezary Olszewski.

 

Superniania nie dostała zbyt dużo punktów, ale była lubiana przez widzów, więc tym większe zaskoczenie. Najlepsze noty zebrali Maria Niklińska i Tomasz Barański. Pomógł chyba "Upiór w operze"... Edyta Górniak i Jan Kliment wylądowali dopiero na miejscu czwartym. Po raz kolejny byli poza pierwszą trójką. Jeśli ta tendencja się utrzyma, Edyta może całkowicie wypaść z programu. O krok od odpadnięcia był Paweł Staliński. Będzie musiał ciężko pracować na sympatię widzów...

 

 

Aik

 

Zobacz także:

Wojewódzki pojechał po Deskurze

Gołota CHCIAŁ ZREZYGNOWAĆ z "Tańca z gwiazdami"

Co Pavlović robi w sypialni

Czy zgadzasz się z werdyktem widzów?
Więcej o:
Komentarze (58)
"Taniec z gwiazdami": odpadła Superniania! SONDA
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • czakel

  Oceniono 41 razy 23

  Tańczyła jak umiała i chwała jej za to.Grunt to odwaga,a tego jej nie brakowało, nadrabiała swoim poczuciem humoru i dobrze,przecież o to chodzi.

 • betti

  Oceniono 32 razy 20

  A Gołota-megadrewniak dalej przestał kolejny taniec...żal:((( Należy mu się dzisiaj karny jeżyk a za tydzień WYLOT.............

 • lenore

  Oceniono 12 razy 10

  CO ten STalinski-karierowicz tam robi? Tak samo Niklinska - dzieci slawnych rodzicow, poza tym NIC>

 • omnia

  Oceniono 14 razy 10

  W sumie odpadła najsłabsza para, chociaż Gołota nie był lepszy, ale wzbudzał więcej sympatii. Dla mnie najbardziej sympatyczna jest Monika Pyrek, chociaż tańczy trochę gorzej niż Górniak i Kazadi

 • alona0

  Oceniono 16 razy 10

  Świetnie dawała sobie radę.Powoli,ale było coraz lepiej.Korzystmie zmieniła swój wygląd.Ciekawa byłam co będzie dalej,szkoda.Gołota fatalnie.A Edyta-czy z góry było załozone że musi wygrać?

 • jarzebiak

  Oceniono 33 razy 9

  Superniania radzi: Gdy cię wkurzają twoje bachory, zatkaj im Ramą wszystkie otwory.

 • skoroszanka

  Oceniono 18 razy 8

  Dorota nareszcie ładnie wyglądała.Fajna fryzura i sukienka.Nie tańczyła rewelacyjnie ale lepsza była od ponuraka Gołoty.

 • sindi

  Oceniono 34 razy 8

  Dobrze, że odpadła. Jak dla mnie, to ona się za bardzo mądrzyła. Za tydzień wywaliłabym już Gołotę, ale pewnie poleci Paweł Staliński, a szkoda, bo świetnie sobie radzi i uważam, że powinien pokonać nawet Patrycję i Edytę!

 • swinka

  Oceniono 11 razy 7

  według mnie to dobrze że odpadła teraz powinien Gołota

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX