"Taniec z gwiazdami" - relacja na żywo

Kolejny odcinek ulubionego show Polaków. Oglądacie?

Przed nami kolejny odcinek "Tańca z gwiazdami". Co dziś zobaczymy na parkiecie? Kto dziś odpadnie? Niebawem wszystko stanie się jasne. Zaczynamy relację na żywo. Na kogo głosujecie?

 

21.45 W DZISIEJSZYM ODCINKU " TAŃCA Z GWIAZDAMI" ODPADLI: DOROTA ZAWADZKA I CEZARY OLSZEWSKI.

 

21.42 Miejsce 1: Maria Niklińska i Tomasz Barański (!), miejsce 2: Patricia Kazadi i Łukasz Czarnecki, miejsce 3: Monika Pyrek i Robert Rowiński, miejsce 4: Edyta Górniak i Jan Kliment, miejsce 5: Andrzej Gołota i Magda Soszyńska-Michno, miejsce 6: Paweł Staliński i Izabela Janachowska

 

21.25 Występ gości specjalnych - wielokrotnych mistrzów świata w tańcach latynoamerykańskich, Michała Malitowskiego i Joanny Leunis.

 

21.20 Oceny dla Marii i Tomasza: 10, 10, 10, 10. Czy to uchroni ich przed odpadnięciem?

 

21.18 Beata Tyszkiewicz: Dojrzałe, naładowane emocjonalnie, szkoda że się skończyło. Piotr Galiński: Dokładnie Beata, po raz pierwszy dzisiaj zobaczyłem tancerkę. Piękna rama, dużo rytmu, pięknie i dojrzale.

 

21.15 Maria Niklińska i Tomasz Barański zatańczą tango do piosenki z filmu "Upiór w operze". Będzie się działo...

 

21.13 Oceny dla Patricii i Łukasza: 10, 10, 10, 10. Standardowo. Oni wygrają tę edycję?

 

21.10 Zbigniew Wodecki: zagraliście dwie równorzędne partie w tym tańcu. Iwona Pavlović: Ty jesteś rasową tancerką.

 

21.07 Patricia Kazadi i Łukasz Czarnecki tańczą cza-czę do piosenki z filmu "Pretty Woman". Dlaczego nie rumbę?

 

21.05 Oceny dla Edyty i Jana: 10, 10, 10, 10. Bez niespodzianki, ale oceny w pełni zasłużone.

 

21.01 Iwona Pavlović: Ja na taką Edytę czekałam. Było pięknie i uroczo. Prawdziwy tancerz ma śpiewać tańcem a ty to zrobiłaś. Beata Tyszkiewicz: Śliczna historia. Wzruszająco i cudnie. Cztery dziesiątki na bank.

 

20.57 Czas na Edytę Górniak i Jana Klimenta. Zatańczą walca do piosenki z filmu "Miasto Aniołów". Edyta: Czas na emocje.

 

20.46 Oceny dla Andrzeja i Magdy: 3, 8, 8, 2. Surowo... nadzieja w smsach widzów.

 

20.43 Piotr Galiński: Andrzej stał jak słup soli. Nic nie robił a dziewczyna i tak się klei. Wodecki: Masz przymrużone oko i traktujesz taniec z przymrużeniem oka. A mówią, żeby nie mrugać w czasie walk Gołoty...

 

20.40 Rumbę do piosenki z filmu "Notting Hill" zatańczą Andrzej Gołota i Magda Soszyńska-Michno. Bokser ma być romantyczny. Uda się?

 

20.38 Oceny dla Doroty i Czarka: 6, 9, 9, 5. To dobrze czy źle?

 

20.34 Piotr Galiński: rama powinna być wyżej. Iwona Pavlović: To był walc z czkawką. Beata Tyszkiewicz: Czarek jest urwisem, on jest nieznośny, a teraz taki słodki.

 

20.31 Na parkiet wkraczają Dorota Zawadzka i Cezary Olszewski. Zatańczą walca wiedeńskiego do piosenki z filmu "Kiedy mężczyzna kocha kobietę". Dorota zakończyła taniec na kolanach ukochanego.

 

20.29 Oceny dla Moniki i Roberta: 7, 10, 10, 10. Zaskoczeni?

 

20.26 Zbigniew Wodecki: To była poezja. Iwona Pavlović: To nie był mój film. Jakie będą oceny jurorów? Na pewno zróżnicowane.

 

20.24 Monika Pyrek i Robert Rowiński tańczą rumbę do muzyki z filmu "Love Story". Długie owacje od publiczności. Klaskał nawet Piotr Galiński.

 

20.14 Oceny dla Pawła i Izabeli: 8, 9, 10, 8

 

20.10 Iwona Pavlović: jak nie ma mamy, to Paweł lepiej tańczy. Ty jesteś piękny i dobry. To widać w tańcu. Beata Tyszkiewicz mówiła o naleśnikach, czyli jak zwykle na temat. Jakie będą oceny?

 

20.08 Jako pierwszy występuje Paweł Staliński. Z wizytówki filmowej dowiedzieliśmy się, że Paweł umie robić naleśniki i aparaty fotograficzne. Hmmm... Tańczą walca angielskiego do muzyki z filmu "Bodyguard".

 

20.02 Tradycyjnie na początek występ grupy "VOLT". Gwiazdy będą tańczyć do piosenek z filmów o miłości. Prezentacja par.

 

 

Aik


Więcej o:
Komentarze (240)
"Taniec z gwiazdami" - relacja na żywo
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • sensacja

  Oceniono 11 razy 7

  Naprawdę ktokolwiek w TVN sądzi, że ludzie wierzą, że to nie jest ustawione?

 • dorisekxd

  Oceniono 9 razy 7

  a wygrana Kamińskiej również była ustawiona !

 • list

  Oceniono 16 razy 6

  nie jest fer. dziwnie licza.

 • yourimagination

  Oceniono 5 razy 5

  1 miejsce: M. Niklińska, 2 miejsce: P.Kazadi, 3 miejsce: M. Pyrek, 4 miejsce: E. Górniak, 5 miejsce: A.Gołota, 6 miejsce: P. Staliński, odpada: D. Zawadzka

 • dorisekxd

  Oceniono 7 razy 5

  Super Niania niech wyleci z Programu ;>

 • antyfan

  Oceniono 8 razy 4

  CYGANKA DO DOMU TO BY BYŁO COŚ:)

 • waglik

  Oceniono 6 razy 4

  tu tez sie musze zgodzic. i tak jak pisalem wczesniej od dwoch edycji wstecz ustawiają wyniki by wypromowac. jestem prawie pewny ze we wiosennej edycji bedzie ta osyda z majki i na 90% wygra 13 edycje (moze pojde dp bukmahera i obstawie to wygram troche)

 • askaaaa

  Oceniono 6 razy 4

  P. Kazadi slicznie wyglada w prostych wlosach, tanczyla tez super

 • dorisekxd

  Oceniono 5 razy 3

  ja już bym wolała na Kazadi wysłać sms ;>

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX