Trzy wielkie miłości w rodzinie Englertów

Jedno nazwisko i trzy sławne pary.

Każda rodzina kryje pewne tajemnice. My najbardziej lubimy takie, za którymi kryją się miłosne wątki. A w rodzinie Englertów takich nie brakuje. Godnym uwagi jest małżeństwo Macieja Englerta ze znaną aktorką Martą Lipińską.

 

Para pobrała się w 1968 roku. On jest aktorem i reżyserem. Poznali się w teatrze Współczesnym w Warszawie. Żartują, że są ze sobą tak długo jak by to była cała wieczność. Miłość w ich związku trwa do dziś.

 

 

 

Nic więc dziwnego, że ich syn Michał Englert także potrafi kochać jak żaden inny facet. Michał jest operatorem filmowym i na planie jakiegoś filmu musiał poznać swoją wielką miłość Maję Ostaszewską. I tu podobnie, jak w przypadku rodziców Michała aktorstwo przeplata się z miłością.Mają 3-letniego synka Franka i ponadroczną córeczkę Janinkę.

 

 

 

Trzecią parą w rodzinie Englertów jest Jan Englert i Beata Ścibakówna. To najbardziej barwa para w rodzinie. Beata jest przecież piękną aktorką, która jakiś czas temu wzięła udział w programie "Gwiazdy Tańczą Na Lodzie", co wywołała malutki skandal w świecie aktorów. A Jan - jej kochający mąż jest przecież dyrektorem Teatru Narodowego. Nie stronią od bankietów i często pojawiają się w telewizji jako goście.

 

 

 

Buka

 

Zobacz także:

Englert miał lecieć PECHOWYM TUPOLEWEM

Maja Ostaszewska jest w ciąży!


 

 

Więcej o:
Komentarze (17)
Trzy wielkie miłości w rodzinie Englertów
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • agatka.wariatka

  Oceniono 36 razy 28

  Jak widać napisać można wszystko.Beata Ścibakówna jest piękną aktorka...A co tam, jak szaleć, to szaleć, dodam sobie jeszcze, że z wielkim talentem, osobowością i charyzmą, ale w takie kłamstwa nawet sama sobie nie uwierzę:)))

 • szary212

  Oceniono 31 razy 27

  Przed Beatą Ścibakówną była Barbara Sołtysik, taka fajna blondyneczka z "Domu", w młodości w typie Julie Delpy. J. Englert ją rzucił dla swojej studentki, B. Ścibak.

 • sensacja

  Oceniono 14 razy 10

  Są szczęściarzami, znaleźli swoje bratnie dusze.

 • szaron_stoln

  Oceniono 6 razy 4

  MALYNECZKA - teoretycznie, z pierwszą żoną też powinna łączyć go miłość...

 • kasienkaxd

  Oceniono 10 razy 4

  Nudzi wam się ?

 • asienieczka

  Oceniono 4 razy 2

  ja myslala ze Pudelek ma cos z glowa co brak sensajci!!!!

 • Gość: kol

  Oceniono 2 razy 0

  Jan Englert ewidentnie wymienił żonę na młodszy model, nawet podobną w typie, jednak tylko podobną. Sołtysik zawsze była piękną kobietą o szlachetnych rysach, z taką tajemnicą i klasą w twarzy, a Ścibak ma dość pospolite rysy, co z wiekiem jest coraz bardziej widoczne do tego nieciekawie sie starzeje i tu ma pecha, bo panowie Englertowie z wyglądu jakoś nie chcą sie zestarzeć tak że ta różnica wieku prawie się już zatarła.

 • bataher

  Oceniono 2 razy 0

  Ale kim jest Jan dla Michała czy Macieja?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX