Ania Wiśniewska: Nie oddam nazwiska Michałowi

Ze względu na dzieci.

Michał Wiśniewski po raz kolejny dał się ponieść emocjom. Muzyk za pośrednictwem internetu w złośliwy sposób zaapelował do Ani Wiśniewskiej, żeby zrezygnowała z jego nazwiska. Michał zasugerował, żeby zaczęła nosić nazwisko swojego "Misia". Chodzi o nowego partnera Ani. Michał ma swoje zdanie, ale Ania nie ma zamiaru mu ulec.

Zawodowo może wolałabym zrezygnować z nazwiska Wiśniewska. Nie chciałabym być posądzona przez Michała czy kogokolwiek, że chcę coś osiągnąć dzięki jego nazwisku. Gdy myślę o zostaniu przy nazwisku Wiśniewska, to tylko ze względu na dzieci - czytamy na Fakt.pl.

Michałowi po raz kolejny puściły nerwy. Muzyk zawsze lubił "prał brudy" w kolorowych magazynach. Teraz przeskoczył na internet. Ania nie dała mu się jeszcze sprowokować. Prawidłowo. A to, że nie chce zrezygnować z nazwiska? Kogoś to dziwi?

 

Sancita

 

Zobacz także:

Wiśniewski atakuje Anię na Facebooku!

Ania pięknieje bez Michała

Więcej o:
Komentarze (40)
Ania Wiśniewska: Nie oddam nazwiska Michałowi
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • ateofi

  Oceniono 24 razy 16

  No cóż Pani Anno, nie buduje się szczęścia na nieszczęściu cudzym. Bezwzględnie wpieprzyla się Pani w małżeństwo Michała z Mandaryną i szybciutko zrobiła sobie dzieciaka, gdy facet jeszcze rozwodu nie miał. Jakoś mi Was nie żal.

 • oko

  Oceniono 15 razy 13

  Anka.Oddaj mu włosy-nawet łonowe :) :) :).

 • vanessaaa

  Oceniono 17 razy 13

  nie po to tyle walczyła i rozbijała malżeństwo z mandaryną,aby teraz ot tak oddać mu nazwisko.

 • londres

  Oceniono 17 razy 13

  znowu afera z nazwiskiem. Najpierw Pazura, teraz ten czerwonowłosy. Znaleźli sie panowie-władcy. Jacy honowrowi, bo wstretna była "kala" ich nazwisko. Tez mi nazwisko - Wisniewski albo Pazura....Nazwisko nie jest ich własnością i nie mozna sobie go "dawac" a potem "zabierać", co oni sobie mysla, że to jakis zaszczyt dla kobiety.... Jak kobieta podjeła decyzje, że przybierze ich nazwisko po slubie, tak i tylko ona decyduje o tym czy pozostac przy nazwisku byłego męza po rozwodzie czy tez nie. Takie jest prawo panowie "wielkonazwiskowi".

 • bezlitosci

  Oceniono 14 razy 12

  Może to i dobrze że on tych dzieci nie wychowuje , bo czego on by je nauczył , zero odpowiedzialności, zero moralności , zero zasad aby tylko sobie zrobić dobrze

 • wredna_baba

  Oceniono 17 razy 11

  Dziwię się, że ona w ogóle kiedykolwiek chciała być z tym burakiem.

 • zoltyswinka

  Oceniono 14 razy 10

  I niech to będzie ostrzeżenie dla kolejnej przyszłej pani Wiśniewskiej. Przy następnym rozwodzie on wywlecze wszystkie brudy na światło dzienne, zero klasy i szacunku dla drugiej osoby - oto jakim człowiekiem jest M. Wiśniewski.

 • lambaluna

  Oceniono 14 razy 10

  Śmieszne są roszczenia Wiśniewskiego i jego brak odpowiedzialności. W świetle prawa Ania może zachować nazwisko, to jest jej wybór i wszelkie sugestie z jego strony, żeby je zmieniła są nie fair przede wszystkim wobec dzieci. To nie jest komfortowa sytuacja, kiedy matka nosi inne nazwisko niż dziecko, wiąże się z tym cała masa problemów i Ania nie powinna być stawiana w sytuacji, w której insynuuje się, że ona zatrzymuje nazwisko Wiśni, by się promować w mediach. Mógłby koleś zachować trochę szacunku dla faktu, że byli małżeństwem i mają wspólną przeszłość. Jak się chce odciąć, to niech sam zmieni nazwisko, albo przejmie od przyszłej małżonki - Michał Tajner-Idzik - bardzo ładnie.

 • skoroszanka

  Oceniono 14 razy 10

  Tak się składa że doświadczyłam zmiany nazwiska i miałam inne niż dzieci.Gdy załatwiałam coś związanego z dzieciakami i przedstawiałam się, pytano mnie : a kim pani jest dla dziecka? Wkurzały mnie te pytania.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX