Niklińska o Bachledzie: Nie ma łatwo

Najlepsze role mogą przyjść po czterdziestce.

Dla młodych polskich aktorek Alicja Bachleda-Curuś może być wzorem. Jak na razie osiągnęła największy sukces w Hollywood. W rozmowie z "Galą" Marysia Niklińska współczuje koleżance, która musiał się poświęcić dla kariery. Zapytana czy zazdrości Alicji odpowiedziała:

Na pewno nie. Nie znam Alicji, nie wiem jakim kosztem emocjonalnym okupiła swój pobyt w Ameryce. Myślę, że nie ma łatwo. Nie spinam się, że za wszelką cenę muszę coś osiągnąć. Z nikim się nie ścigam. A poza tym nie jestem fanką młodości. Uważam, że najlepsze role mogą do mnie przyjść po czterdziestce, albo nawet później. Nie spieszę się.

Jak na razie Marysie Niklińską kojarzymy z "Klanem" i najnowszą edycją "Tańca z gwiazdami". Jak widać na karierę ma długofalowy plan.

 

Janus

 

Zobacz także:

Media w USA: Colin rzucił Alicję, a polskie: Są razem

Ranking: Dzieci skazane na sukces

Więcej o:
Komentarze (16)
Niklińska o Bachledzie: Nie ma łatwo
Zaloguj się
 • cholera

  Oceniono 18 razy 14

  a kim ona jest nagle... to jej pierwsza tego typu wypowiedz. Ocenia poniekad nieco bardziej uzdolniona i doswiadczona kolezanke, ktora tak czy siak osiagnela pewien MALY sukces. Co to za w ogole news ???

 • lambaluna

  Oceniono 14 razy 10

  Na jakim świecie ona żyje? Po 40-tce większość aktorek uskarża się na brak propozycji, a ona liczy, że zacznie karierę w tym wieku?

 • wasza_mama

  Oceniono 11 razy 9

  MARYSIE KOJARZYMY Z MAMA

 • seiyda

  Oceniono 11 razy 9

  a powiedzcie mi kto w tym kraju kto odniósł sukces ma łatwo???

 • monika_c

  Oceniono 10 razy 8

  Sznowny Janusie - jesli podajesz tego typu cytat, to trzeba zaznaczyc, na jakie pytanie odpowiada cytywana osoba. Wypada przeczytac to, co sie napisalo i zobaczyc, czy ma to sens. W Warszawie na pewno jest jakis kurs dla mlodych dziennikarzy, ktory Gazeta Woborcza by wam zasponsorowala?

 • aliceevil

  Oceniono 8 razy 6

  No ALICJA TO PRZYNAJMNIEJ MAMUSI W TELEWIZJI NIE MIAŁA .Ta marysia to niech lepiej idzie ,,grać " do klanu bo aktorka z niej żadna .

 • reki334

  Oceniono 10 razy 6

  po czterdziestce? a to już niedługo

 • klaudussss

  Oceniono 5 razy 5

  Ja osobiście nieznam marysi wogle dopiero od kiedy taniec z gwiazdami się zaczą dowiedziałam się ktoto jest??!!

 • ken

  Oceniono 15 razy 3

  obywie te panienki to antytalencia nieciekawe

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX