Lara Gessler o matce: Nasze relacje były trudne

Magda Gessler z córką Larą przyszła w sobotę na imprezę Hennessy. Lara ma 21 lat i jest córką znanej restauratorki z drugiego małżeństwa. Magda Gessler od kiedy stacja TVN emituje program

Magda Gessler z córką Larą przyszła w sobotę na imprezę Hennessy. Lara ma 21 lat i jest córką znanej restauratorki z drugiego małżeństwa. Magda Gessler od kiedy stacja TVN emituje program "Kuchenne rewolucje" stała się najbardziej znaną restauratorką w Polsce. (kapif)

Córka opowiada o życiu z Magdą Gessler.

Magda Gessler jakiś czas temu pokazała swoją piękną córkę Larę. Wspólnie zaczęły chodzić na imprezy. Lara przęjęła jedną z restauracji po mamie i stawia na gastronomię. Dziś mają świetny kontakt. Ale nie zawsze tak było:

Wcześniej nasze relacje były trudne. Patrzyłam na mamę z perspektywy córki. Jak miałam 16 lat zaczęłam rozumieć jej wybory życiowe, spojrzałam na nią z perspektywy kobiety. Teraz się przyjaźnimy. Chodzimy razem na imprezy. Podobają nam się ci sami mężczyźni - powiedziała w programie "Między Kuchnią a Salonem".

Lara przyznała też, że konflikt między nimi był skutkiem romantyzmu mamy. Lara jest spod znaku panny i mocno stąpa po ziemi. Magda Gessler jest artystką.

 

Lara rośnie nam na nową gwiazdę restauratorstwa i telewizji. Kiedy "Taniec z Gwiazdami"?

 

Mrock

 

Zobacz także:

Gessler z córką na imprezie

"Słodko-kwaśne sekrety Gesslerów" - Część 2

Gessler: ŚMIERDZI WYMIOTAMI. Daje wam drugą szansę

Zobacz najnowsze wideo

Komentarze (21)
Lara Gessler o matce: Nasze relacje były trudne
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • atena

  Oceniono 34 razy 22

  Dlaczego piszecie piękną ???? Ładna dziewczyna owszem ale do piękności jej daleko

 • aeris

  Oceniono 28 razy 20

  "Chodzimy razem na imprezy. Podobają nam się ci sami mężczyźni " = no pieknie! no bo o to jest gwarancja dobrych relacji miedzy corka a matka :/

 • cosma

  Oceniono 27 razy 19

  Normalna , zwykła dziewczyna , do piękności dużo jej brakuje !!

 • kotek3

  Oceniono 31 razy 19

  to cudownie, że podobają im się ci sami mężczyźni:)

 • wars222

  Oceniono 28 razy 14

  Ile jeszcze będziecie pisać o tym pasztecie Gessler? Może ta przytłusta baba zajęłaby się jakąś zdrową żywnością na własny użytek, bo jak na nią patrzę, to w ogóle tracę apetyt i żadna rewolucja w nijakiej restauracji już na nic się nie zda. Poza tym jej własne restauracje wymagają wizyty kogoś takiego za kogo ona się uważa, tylko bardziej kompetentnego.

 • aeris

  Oceniono 25 razy 13

  jak to dlaczego plotek pisze "piekna " o corce gessler. przeciez to typowezagranie plotkowe, aby wiecej ludzi sie wpisalo protestujac.

 • tevez

  Oceniono 20 razy 10

  Relacje z kims takim nie maja prawa byc łatwe, ja i tak dziwie sie tej córeczce, że w ogóle doszla z tym babskiem do porozumienia, ku.rwa jakieś artykuły o żygach smrodach, przestan pisać o tej poj.banej rodzinie fraje.rski pismaku!!!!

 • lenore

  Oceniono 22 razy 8

  Niestety, piekna nie jest, ale widocznie rozsadna i zna swoja wartosc skoro nie pasowalo jej, ze sie mamuska puszcza.

 • rysiek

  Oceniono 28 razy 8

  straszne brzydactwo

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX