Superniania dogryzła Pavlović!

Podpadła "Czarnej MAMBIE".

Dorota Zawadzka od kilku odcinków dostaje najniższe noty ze wszystkich uczestników "Tańca z gwiazdami". Od odpadnięcia z programu ratują ją widzowie. Dla niej to nie konkurs taneczny, a dobra zabawa. "Superniania" z dystansem podchodzi do rywalizacji w show. Wczoraj nawet odważyła się przygadać Iwonie Pavlović.

Ktoś mądrze powiedział, że w Polsce taniec jest traktowany jako religia, a to przecież rozrywka - powiedziała Dorota Zawadzka po wypowiedzi Iwony Pavlović.

Coś w tym jest. Uczestnicy "Tańca z gwiazdami" czy "You Can dance" traktują takie programy bardzo poważnie, bo to dla nich trampolina do sławy. Zgadzacie się z Zawadzką?

 

Sancita

 

Zobacz także:

Superniania rzuciła dietę przez "TzG"

Kulisy TzG: Edyta zaprzyjaźniła się z Supernianią

Więcej o:
Komentarze (52)
Superniania dogryzła Pavlović!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • atena

  Oceniono 98 razy 80

  Zgadzam się z Zawadzka ,,,...a Pavlović powinna docenić ludzi którzy podchodzą do siebie i całej tej zabawy z dystansem i poczuciem humoru ponieważ doskonale sobie zdają sprawę że zawodowymi tancerzami nie zostaną . Poza tym jak sama nazwa wskazuje jest to program rozrywkowy a nie konkurs tańca dla profesjonalistów . Tak więc byłabym bardzo zadowolona jak by to właśnie Pani Dorota wygrała ten program która jako jedyna dobrze się w nim bawi !!!

 • imkm

  Oceniono 69 razy 63

  ciekawe i niesprawiedliwe jest, że choć Zawadzka i Gołota tańczą równie kiepsko w porównaniu z resztą, to Zawadzkiej jury odbiera punkty a Gołocie dodaje.
  Gołota to drewno bez uroku jaki miał Bryndal czy nawet Pudzianowski, a jednak dają mu więcej punktów.

 • dzzovi

  Oceniono 61 razy 51

  Si, ma rację. A powiedział to Kuba Wojewódzki w sobotnim odcinku Mam talent;)

 • hsana

  Oceniono 59 razy 49

  Powinna posłać Pavlović na karnego jeżyka i kazać jej na nim siedzieć tyle minut ile pani Iwonka ma lat. W takim przypadku siedziałaby pewnie do rana:)

 • rysiek

  Oceniono 68 razy 44

  fajna babka z tej niani, w przeciwieństwie do tego farbowanego na kruczo czarno i spalonego na solarze czegoś

 • vanessaaa

  Oceniono 52 razy 40

  niania ma rację. ona nie musi się promować. i tak każdy wie,co potrafi i jest lubiana.

 • nie.wiem

  Oceniono 39 razy 35

  No i ma racje: to powinno byc show rozrywkowe, gdzie wszystko jest na luzie a gwiazdy przychodza tam sie bawic. A tymczasem u nas wszyscy spinaje d**y zeby wygrac, bo to trampolina do kariery w TVN-e

 • madalena

  Oceniono 37 razy 33

  no i się zgadzam :) to nie jest juz program rozrywkowy. wszystko biorą na poważnie.

 • alona0

  Oceniono 37 razy 33

  Mistrzem tańca nie zostanie,ale dała na luz.Bardzo korzystnie wygląda choć ma juz swoje latka.Fajnie się bawi.Ma dobrego partnera i tworzą zgraną parę.Widać że bawią się tańcem a nie liczą na trofea.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX