Fajna książka - Klucze do Repozytorium

Jeśli jesteś fanem książek Melissy de la Cruz z serii Błękitnokrwiści, Klucze do Repozytorium także powinny Ci się spodobać!

 

6 października światło dzienne ujrzała książka "Klucze do Repozytorium" autorstwa Melissy de la Cruz. Dzięki temu wydawnictwu lepiej poznacie bohaterów serii "Błękitnokrwiści", historia zawarta w książkach zacznie układać się w całość...

 

Wygnani z niebios, przeklęci przez Boga, trwają na ziemi, pijąc krew śmiertelnych. Elita elit, twarze z pierwszych stron gazet, wampiry z Manhattanu... Nieśmiertelni, którym grozi zagłada.

 

Życie Schuyler, Jacka, Mimi i Bliss toczy się własnymi torami. Kruche sojusze, seria tajemniczych morderstw, zakazana miłość... Kim są naprawdę ci, którzy żyją setki i tysiące lat, ci, którzy odradzają się pod różnymi postaciami, którzy noszą różne imiona i zmieniają twarze jak karnawałowe maski? Głęboko pod ziemią, za zamkniętymi drzwiami, znajduje się repozytorium ? miejsce, gdzie, skryte przed oczyma niepożądanych gości, spoczywają dokumenty i świadectwa.

 

Część z nich za chwilę ujrzy światło dzienne... Nieznane wydarzenia, urywki historii, zaginione oficjalnie listy i tajne dokumenty, one właśnie składają się na "Klucze do repozytorium" ? klucze do tajemnicy błękitnokrwistych. - Wydawnictwo Jaguar

 

Już niedługo na Kotku pojawi się konkurs, w którym będziecie mogli wygrać tę książkę - zachęcamy do udziału :)

 

Czytaliście już "Klucze do Repozytorium"?

Więcej o: