Menadżerka Gawlińskiego odpowiada Dodzie

"Nie ma za co przepraszać" - pisze w oświadczeniu.

Po małym skandalu z wypowiedzią Roberta Gawlińskiego na temat Dody, jego menadżerka Monika Gawlińska przesłała oświadczenie, w którym precyzuje o co chodziło muzykowi:

Robert Gawliński podczas wywiadu z Marcinem Prokopem wyraził swoją subiektywną opinię. Ale jak wynika z komentarzy w internecie bardzo wielu ludzi ma podobne zdanie. Mają do tego prawo, ponieważ Doda od lat bez oporów upublicznia swoją prywatność. Podczas tego wywiadu nie padły słowa obraźliwe, tak więc nie ma za co przepraszać. Robert nie zamierza także angażować się w "wojnę", którą sugerują niektóre portale internetowe, bo nie jest Jego wolą promowanie swojej osoby w taki sposób.

No to już mamy pełen obraz sytuacji. Wszystkiemu jest winna Doda, która nie powinna "upubliczniać swojej prywatności"...

 

 

Aik

 

 

Zobacz także:

TYLKO U NAS: Kulisy konfliktu Gawlińskiego z Dodą

Gawliński: Doda powinna sprzedać ciało za szpik

Gawliński był na wakacjach tam gdzie... Doda

Więcej o:
Komentarze (86)
Menadżerka Gawlińskiego odpowiada Dodzie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • poszukujezony

  Oceniono 38 razy 22

  ej zaraz, czy doda przeprosila corke tymochowicza? nie! wiec czemu ktokolwiek mialby przepraszac dode?? chamke spotkalo chamstwo, to sie zdarza!

 • sensacja

  Oceniono 31 razy 21

  Ciekawe czy Doda ma monopol na obrażanie ludzi? bo nie słyszałam żeby kogokolwiek przeprosiła. Publiczne wytykanie małemu dziecku, że jego ojciec nie jest prawdziwy to dopiero jest chamstwo a jakoś Doda nie poczuwa się do przeprosin.

 • zoelle

  Oceniono 36 razy 20

  no oczywiście, wszyscy powinni na kolanach przepraszać panią Lodę... a pani Lodzie nie starczyłoby życia, gdyby miała przeprosić wszystkich tych, których obraziła. hipokryzja tej imbecylki jest większa niż wszechświat.

 • zoelle

  Oceniono 31 razy 19

  i oszczędż sobie plotku tych ironii na koniec - nie jesteście w tym dobrzy. ale krulofa patrzy prawda? patrzy i płaci. i wymaga.

 • tamimami

  Oceniono 34 razy 16

  yes yes yes stara dobra szkola.Robert tak trzymac....A ten tekst na koniec swiadczy w 100% o milosci jaka darzy Plocio Dosie...Oby przypadkiem redaktorki nie wyskoczyly z podaniem Gawla do sadu za obraze ich Krolowej...Pamietaj Plotku Nadgorliwosc jest gorsza od faszyzzmu.

 • kittin

  Oceniono 22 razy 14

  Gawlińskiemu nie potrzebna jest też promocja, na zasadzie dowalę Dodzie, bo to koleś, który robi muzykę o poziom wyżej niż Dorota.

 • list

  Oceniono 31 razy 13

  brawo!!!! robert!!!!!

 • artyyysta

  Oceniono 27 razy 13

  tylko szmaty sie sprzedaja, normalny czlowiek dba o swoja prywatnosc

 • m4rc1n31

  Oceniono 16 razy 12

  KONICA JEST TYLKO JEDNA!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX