Rusin odpowiada Wojewódzkiemu!

A Wellman lekceważy. Będzie wojna.

We wtorkowym programie Kuby Wojewódzkiego gościem była Dorota Wellman. Wraz z showmanem nabijała się z Kingi Rusin. Wellman nie miała oporów, aby parodiować koleżankę z pracy. Wyszło zabawnie. Jednak nie dla wszystkim. Kinga Rusin miała możliwość odpowiedzenia szydercom w programie ''Między Kuchnią a Salonem''.

 

Rusin zapytana o Dorotę Wellman milczała dają znać, że lekceważy jej zaczepki. Kubę oskarżyła o chorobę psychiczną:

Myślę, że Wojewódzki ma obsesję na moim punkcie. Ciągle o mnie mówi... Yhm, uważam, że to już podlega konsultacji lekarskiej. Trochę zaczynam się bać - dodała z uśmiechem Rusin.

W każdym razie Rusin i Wellman koleżankami z pracy już nie będą. Może nigdy nie były? A że Wojewódzki lubi aferki to dolewa oliwy do ognia. Wy też tak macie w pracy?

 

Mrock

 

Zobacz także:

Wellman parodiowała Rusin u Wojewódzkiego

Rusin o ciuchach w "YCD": Wolałam nie patrzeć

Tak bawiła Kinga Rusin u Szymona

Więcej o:
Komentarze (50)
Rusin odpowiada Wojewódzkiemu!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • bezkrytycznie

  Oceniono 41 razy 29

  zdumiewające, że są w naszym kraju ludzie, którzy interesują sie tym, co mówią o sobie rusin, wellman i wojewódzki.

 • chwilaprawdy

  Oceniono 31 razy 25

  My w pracy mamy tak, że przed wydrukowaniem newsa go czytamy i poprawiamy błędy.

 • mika17

  Oceniono 28 razy 18

  Do Wellman sie nie przyczepi, bo po pierwsze jedyne do czego by mogla to te kilka zbednych kilogramow, a to by bylo chamskie, a po drugie Wellman by jej odpowiedziala, ze by Kini w piety poszlo. To nie to co sie szarpac z Kuba, ktory i tak sie wszystkich czepia. U niej potrzeba inteligentnej riposty, a z tym ciezko...

 • zoelle

  Oceniono 25 razy 17

  kuba i pani dorota na pewno będą wstrząśnięci tym wyznaniem Nadobnej Kini :D

 • jarzebiak

  Oceniono 22 razy 16

  Pani Kinga nie wygląda na tym zdjęciu za szczególnie.

 • agnieszkaniemcy

  Oceniono 27 razy 15

  Moim zdaniem pani Rusin przydałoby się troszke poczucia humoru

 • jadzka

  Oceniono 32 razy 14

  nie wszystkich da się lubić w każdej pracy nie tylko w show biznesie ale Rusin jest tak sztuczną i wyniosłą babą że nie dziwię się Dorocie Wellman słusznie jej dokopała

 • ktoto

  Oceniono 29 razy 11

  Zakompleksiona zona swojego ex meza.
  Inteligentnym inaczej brakuje do siebie dystansu.

 • vernic

  Oceniono 27 razy 11

  Mam nieodparte wrażenie że to całe towarzystwo z TVN-u (z TVP również)jakby mogło to by się wzajemnie potopiło w łyżce wody. A wszystko za sławę i pieniądze. Rzuca się im ziarno (za mało żeby wystarczyło dla wszystkich) a oni nawzajem biją się o te okruszki. Tam walczy każdy z każdym. Dokopują sobie ile wlwzie. Welman jest bardzo pewna siebie, ale czy aby jest taka niezastąpiona? Prokop, Wojewódzki?? To tylko kwestia czasu. Przyjdą nowi to wszystkie te "doskonałości" pogonią beż pardonu. Ale cóż, oni jak Mucha łąpią ochłapy żeby potem im na starość wystarczyło. Może i mają rację.... kto wie.... Nikt nie obiecywał, że życie to bajka i jedno wielkie pasmo szczęścia i spokoju. Może takie czasy, że trzeba walczyć ze wszystkim i wszystkimi i każda metoda wyeliminowania przeciwnika jest dozwolona. Byle była skuteczna.A kto tego nie robi - nie liczy się.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX