HOT

Rusin odpowiada Wojewódzkiemu!

2010-10-14
A A A Drukuj
Dorota Wellman, Kinga Rusin kapif

We wtorkowym programie Kuby Wojewódzkiego gościem była Dorota Wellman. Wraz z showmanem nabijała się z Kingi Rusin. Wellman nie miała oporów, aby parodiować koleżankę z pracy. Wyszło zabawnie. Jednak nie dla wszystkim. Kinga Rusin miała możliwość odpowiedzenia szydercom w programie ''Między Kuchnią a Salonem''.

 

Rusin zapytana o Dorotę Wellman milczała dają znać, że lekceważy jej zaczepki. Kubę oskarżyła o chorobę psychiczną:

Myślę, że Wojewódzki ma obsesję na moim punkcie. Ciągle o mnie mówi... Yhm, uważam, że to już podlega konsultacji lekarskiej. Trochę zaczynam się bać - dodała z uśmiechem Rusin.

W każdym razie Rusin i Wellman koleżankami z pracy już nie będą. Może nigdy nie były? A że Wojewódzki lubi aferki to dolewa oliwy do ognia. Wy też tak macie w pracy?

 

Mrock

 

Zobacz także:

Wellman parodiowała Rusin u Wojewódzkiego

Rusin o ciuchach w "YCD": Wolałam nie patrzeć

Tak bawiła Kinga Rusin u Szymona

Zobacz więcej na temat:

Podziel się

  • Ocena:

    • słabe
    • nic specjalnego
    • dobre
    • bardzo dobre
    • znakomite

    0 głosów

Skomentuj:

Musisz się zalogować, by dodać komentarz. Jeśli nie posiadasz konta zarejestruj się.

Komentarze (50)

  • a.nika

    0

    komentatoor@ może i masz rację ALE jeśli się czegoś NIE czyta (nie zna!!) nie mówi się o tym a tym bardziej nie krytykuje!! Miałam Wellman za fajną babkę a teraz uważam, że jest świnią :/ Rusin jest dumną kobietą i myślę, że spłynie to po niej, przynajmniej powinno a Wellman niech popatrzy w lustro i zastanowi się czy z takim wyglądem i udawanym dystansem do siebie (trzeba mieć dystans i o nim mówić wyglądając jak ona!!) warto otwierać usta i żartować z innych :/

  • agora7

    0

    Dorota Wellman - obrzydliwe babsko, które powinno najpierw bardziej krytycznie ocenić siebie. Nie wszystkich diokoła.

  • edward.cullen

    Oceniono 4 razy 4

    oglądałam i co raz bardziej lubię Wellman, po prostu jest babka zajebista.

  • komentatoor

    Oceniono 10 razy 10

    Wellman ma racje co do jednego - czytanie książek celebrytów o ich fascynującym życiu to zupełna strata czasu i pieniędzy na zakup tak epokowego dzieła, z pewnością można sobie darować i nie zmienią tego żadne komentarze Rusin, Wojewódzkiego i innych zainteresowanych wciskaniem nam tego typu literatury!

  • flocco

    Oceniono 11 razy -11

    Myślę, że dziewczyny powinny wejść na WWW.FLOCCO.PL i znaleźć tam coś dla siebie. Co o tym myślicie?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX