Wellman o Marczuk,Cichopek i Ibiszu: Pieprzą głupoty

Przyćmiła Wojewódzkiego.

Dorota Wellman była wczoraj gościem w programie "Kuba Wojewódzki". Jako jedna z nielicznych gwiazd związanych z TVN nie bała mówić się, co tak naprawdę myśli o koleżankach i kolegach z pracy. Za taką odwagę Dorocie należy się tytuł "Królowej polskiej telewizji". Pojechała ostro po Kindze Rusin. Ale nie tylko. Dostało się wszystkim celebrytom, którzy piszą książki.

Gdybym miała przeczytać książkę Kasi Cichopek, Kingi Rusin, Krzysztofa Ibisz czy Weroniki Marczuk to bym nie przeczytała żadnej. Bo pieprzą głupoty. Nie lubię poradników opartych na swoim życiowym doświadczeniu. Wole przeczytać biografię o Bogdanie Łazuce.

Ostro, szczerze i prawdziwie.

Mrock

Zobacz także:

Wellman do Kina: Przestań się lansować

Wojewódzki: Prokop i Wellman schodzą na psy?

Wraca "Miasto kobiet"!

Więcej o:
Komentarze (82)
Wellman o Marczuk,Cichopek i Ibiszu: Pieprzą głupoty
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • fresco

  Oceniono 74 razy 72

  A czego niby miała się bać? Po prostu była szczera,wyraziła swoje zdanie. Miała do tego prawo. Żadna odwaga,a to że inni boją się powiedzieć prawdę o wypocinach tych pożal się Boże autorów to inna sprawa. Przecież tego nikt nie kupi. Już widzę jak faceci czytają po kryjomu przed swoimi kobietami złote rady p.Krzysia nie mogąc doczekać się cudownego przeobrażenia w zniewieściałego podstarzałego pajaca. Albo młode mamy stojące w ogonku po dzieło Kasi-doświadczonej Matki Polki. Dobrze, że jest ktoś kto powie im że muszą dbać o siebie,bo by nie wiedziały. Kto w ogóle zgodził się wydać coś takiego?Dawniej nawet znani i utalentowani autorzy niejednokrotnie chowali swoje dzieła całymi miesiącami i latami w szufladzie w obawie czy to co napisali jest wystarczająco dobre. Teraz wyskoczy byle Filip z konopi i wydaje książkę.To oni są odważni bo nie boją się kompromitacji.

 • wasza_mama

  Oceniono 55 razy 55

  Dobrze gada! Polać jej!

 • jarzebiak

  Oceniono 64 razy 54

  Brawo Dorota! Patrzę na nią i słucham jej z przyjemnością. Jest inteligentna i ma dużo wdzięku. Jest na antypodach tego mydlanego duetu Cichopek-Ibisz. Ci państwo mogą tylko opowiadać o dietach, samoopalaczach i zabiegach kosmetycznych. Wpatrzony we własną buziuchnę Ibisz, zakochany z wzajemnością sam w sobie, jest tak interesujący, jak instrukcja kremu do depilacji.

 • jadzka

  Oceniono 55 razy 53

  Dorota zawsze waliła wszystko z mostu jedyna jest ok w tym całym tvnie

 • skee

  Oceniono 56 razy 50

  W duecie z Prokopem są nie do przebicia, jedyny chyba hit TVN'u.

 • kbamm

  Oceniono 53 razy 49

  Wreszcie ktoś powiedział PRAWDĘ o tych od siedmiu boleści lanserach.

 • boczeknamasle

  Oceniono 51 razy 47

  a tak na marginesie to taka Cichopek na wszystkim chce zarobić, urodziła i już napisała o tym książke, za chwilę zrobi kupe i też o tym napisze, jak się podcierać żeby nie podrażniać skóry np

 • arszenik

  Oceniono 56 razy 42

  wspaniała kobita ;)

 • toj

  Oceniono 52 razy 42

  Brawo Pani Wellman!!!Mam dokładnie to samo zdanie,o tych osobach.Wellman-super kobieta,inteligentna,kulturalna i z dużą wiedzą.Tacy właśnie powinni być prezenterzy,a nie jak ta chichocząca ,z tego co sama powie- Rusin.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX