Wellman parodiowała Rusin u Wojewódzkiego

Koleżanki z "Dzień dobry TVN" się nie lubią.

Kinga Rusin nie należy do najbardziej lubianych gwiazd TVN-u. Już niejednokrotnie pisano o tym, że ekipa "DDTVN" czy "YCD" miała dosyć jej humorów i kaprysów. Jedną z osób, która nie kryje się z tym, że nie przepada za prezenterką jest Dorota Wellman. Udowodniła to w programie Kuby Wojewódzkiego.

 

Gdy prowadzący poprosił ją: "Wyobraź sobie, że jest przez jeden dzień jesteś Kingą". Wellman odpowiedziała: "No trudno. Jak mus to mus".


Dorota Wellman

 

Dziennikarka z szyderczym uśmiechem zaczęła opowiadać, że jako Kinga jeździ w pięknej sukience na koniach. Rozczesuje swoje długie włosy, a później idzie do SPA z przyjaciółkami, żeby pięknie wyglądać w "DDTVN". Gdy Wellman zaczęła opowiadać co by robiła, gdyby była Magdą Mołek to Kuba wspomniał, że kiedyś podrywał Mołek.

Magda nie spotyka się z takimi chudymi, małymi panami, ale Rusin też jest wolna i chętnie pojeździ na takim małym koniku - powiedziała Wellman.

Kolejna szpila wbita w Rusin. W historiach o tym, że pary "Dzień dobry TVN" zawzięcie ze sobą rywalizują jest dużo prawdy.

 

Sancita

 

Zobacz także:

Rusin o ciuchach w "YCD": Wolałam nie patrzeć

Wellman o Marczuk,Cichopek i Ibiszu: Pieprzą głupoty

Więcej o:
Komentarze (31)
Wellman parodiowała Rusin u Wojewódzkiego
Zaloguj się
 • gyl

  Oceniono 57 razy 47

  Wellman to bardzo fajna, wyluzowana kobitka ; )

 • szaron_stoln

  Oceniono 51 razy 37

  Gdybym nie była tym, kim jestem, chciałabym być Dorotą Wellmann:) Inteligentna, dowcipna, wykształcona, oczytana, ludzka, normalna, uśmiechnięta. Ma nadwagę. I to jest wyłącznie Jej nadwaga. Nadwaga, która przeszkadza tylko kompletnym idiotom.

 • carolin

  Oceniono 43 razy 29

  normalna kobieta z Wellman ;d bardzo fajna.

 • loveadamlambert

  Oceniono 40 razy 28

  jak ja lubię jej poczucie humoru, jest zajebista ; >

 • softy_girl

  Oceniono 32 razy 26

  Jej sprawa. Jeśli się nie lubią (czego wcale Dorota nie powiedziała) to mają do tego prawo. A może redaktorzy plotka lubią wszystkich ludzi stworzonych na tym świecie? No wątpię... I proszę was nie róbcie sensacji z powodu jednego wywiadu w którym Dorota raz coś tam sobie zażartowała. To głupota...Wellman jest inteligenta, błyskotliwa, dowcipna i co najważniejsze szczera, a to że ma nadwagę nie jest żadną wadą, przeszkadza to jedynie powierzchownym, zazdroszczącym jej sukcesu ludziom.

 • rush_of_hope

  Oceniono 39 razy 25

  Wellman jest boska! :) Uwielbiam kobietę :)

 • ganimedes

  Oceniono 28 razy 24

  PROMIL to chyba ty przesadziłeś cienki bolku !! Chciałbyś mieć charyzmę tej kobiety ! Jej zasób wiedzy , błyskotliwą inteligencję i ujmujący sposób bycia . Nie masz niestety , więc swoje frustracje wydalasz z siebie choćby na portalu , co ?

 • kaffa

  Oceniono 34 razy 22

  uwielbiam ją, naprawdę. jak i jego!

 • sensacja

  Oceniono 40 razy 20

  Inteligentna, błyskotliwa, dowcipna i ... złośliwa.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX