Kalata: Mam wielu adoratorów

Jest jednak małe "ale".

Anna Kalata odpadła z "Tańca z Gwiazdami", ale szum wokół jej nie cichnie. Media nadal interesują się seksowną panią minister. Jak się okazuje, Kalatą zaciekawieni są nie tylko dziennikarze, ale także panowie. Anna jest od jakiegoś czasu wolną kobietą, bo rozwiodła się z mężem. Zapytana czy ma kogoś na oku, powiedziała:

Pd jakiegoś czasu jestem wolna,,, Przyznaję, że mam wielu adoratorów, ale teraz przede wszystkim koncentruje się na sobie. Już wiem, że udany związek wymaga opieki i zaangażowania. Na razie chcę inwestować w siebie. Po 27 latach bycia żoną mogę pozwolić sobie na chwilę wytchnienia... Choć nie ukrywam, że marzy mi się jeszcze wielka miłość - powiedziała Anna Kalata w "Świat&Ludzie".

Któryś z panów jest chętny?

 

 

Mrock

 

Zobacz także:

Kalata pokazuje brzuch w telewizji

TzG: Kto najlepszy? Ranking widzów i jurorów

Szok! Taniec z Gwiazdami opuściła Anna Kalata

Więcej o:
Komentarze (36)
Kalata: Mam wielu adoratorów
Zaloguj się
 • hunkypunky

  Oceniono 74 razy 64

  Ex Mąż pewnie żałuje, że trafiły mu się, że się tak wyrażę "tłuste lata"...

 • beer

  Oceniono 43 razy 35

  Może opowie jak dzięki poparciu Netzla na dyrektora PZU dostała 1,5 mln zł odszkodowania za wypadek samochodowy.Może jeszcze doda parę słów o wydawaniu co miesiąc 11 tys.zł.na wizażystkę gdy była, pożal się Boże, ministrem.

 • szaron_stoln

  Oceniono 58 razy 28

  Coś mi w tej babie nie pasuje. Jeszcze nie wiem, co, ale się dowiem. Poza tym, ona musi być bardzo ograniczona, skoro sądzi, że małżeństwo przeszkadza w inwestowaniu w siebie i samorealizacji. I jest to o tyle dziwne, że była żoną przez niemal trzy dekady, potem zdążyła się rozwieść, i wciąż jest w błędzie. Pani Anno, problem nie tkwi w instytucji małżeństwa, a jedynie w samych małżonkach, co znaczy, że jeśli pani się nie zmieni, to w stanie wolnym również się pani nie zrealizuje. Szkoda było tak długoletniego małżeństwa, wystarczyło inaczej spojrzeć na siebie, na męża, na całokształt.

 • ze

  Oceniono 65 razy 27

  Nie rozumiem tych co ją wspierają. Ten pasożyt uwłaszczył się za pieniądze podatników i ma jeszcze czelność chodzić po telewizjach i się chwalić co z tymi pieniędzmi zrobił.Przez ludzi jak ten pasożyt zawsze znajdą się następne pasożyt.Jej miejsce jest w celi więziennej. Miesiąc z Josefem Fritzlem dobrze by jej zrobił.Ups, niezamierzona gra słów :)

 • talib

  Oceniono 34 razy 26

  Proponuję starego kumpla partyjnego Jędrusia Leppera.

 • reki334

  Oceniono 49 razy 23

  mam wielu adoratorów, ale... nie obłowili się na państwowej posadzie i nie maja milionów, a ci co je mają intersują się raczej moją wnuczką

 • tadeusz542

  Oceniono 27 razy 21

  Anno , jako minister pracy byłaś do dupy, my pracujący nie mamy za bardzo o co czuć wdzięczności bo gdyby było inaczej wygrałabyś tę edycję TzG. W roli laski wypadasz lepiej ale gdybym mógł z tobą pójść do łóżka to bym zrezygnował bo obejmując Ciebie miałbym wrażenie ,że obcuję z cyborgiem.

 • olebrumm

  Oceniono 52 razy 20

  zajebiscie że z zaniedbanej być może zakompleksionej osoby w dojrzałym wieku stała sie atrakcyjną kobietą oczekującą od życia wspaniałych wrażeń...

 • cezar85

  Oceniono 19 razy 17

  pani myli maniery z adoracją

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX