To Ania poznała Dominikę z Michałem!

Ania i Dominika zbliżyły się do siebie.

Michał Wiśniewski po rozstaniu z Anią Wiśniewską, ułożył sobie życie z nową kobietą. Lider Ich Troje już nie ukrywa, że zależy mu na Dominice Tajner-Idzik, córce trenera Adama Małysza Apoloniusza Tajnera. Michał chętnie pokazuje się z Dominiką na różnych imprezach, a ona w wywiadach już mówi, że go kocha. Jak doszło do spotkania tej pary?

 

Jak dowiedział się Plotek, Dominika jako menadżerka jednego z hoteli w Wiśle, planowała cykl turniejów dla kobiet i o doradztwo poprosiła żonę Michała. Zgłosiła się do prawidłowej osoby, bo powszechnie wiadomo, że poker był największą pasją Wiśniewskich. Wspólna praca bardzo zbliżyła panie do siebie, ale gdy Dominika poznała Michała wszystko się zmieniło. Serce zabiło mocniej. Dominika była cierpliwa. Poczekała aż Michał oficjalnie rozstanie się z Anią.

 

Sancita

 

Zobacz także:

Ojciec Dominiki Tajner ocenia Wiśniewskiego

Tajner odwiedziła Wiśniewskiego

Więcej o:
Komentarze (20)
To Ania poznała Dominikę z Michałem!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • choucas

  Oceniono 38 razy 30

  Zastanawiam się, czy kiedyś ten pan się wreszcie nauczy, że z każdą kolejna "narzeczoną" nie pędzimy do "Faktu" lub "Super Expresu", nie pokazujemy się wszędzie, deklarując wszem i wobec, że TYM RAZEM to na zawsze i wreszcie, nie produkujemy kolejnych dzieci, bo to nie dzieci gwarantują bycie razem, tylko stabilna psychika, mądrość i milość.

 • puka

  Oceniono 18 razy 18

  "ania i dominika zbliżyły się do siebie". jednak dominika i michaś zbliżyli się bardziej.

 • kristofor

  Oceniono 24 razy 16

  OK, no dobra to kiedy ślub po drodze 2 dzieci i kiedy rozwód?

 • meg77

  Oceniono 20 razy 16

  No nie przesadzajcie, ze się tak chętnie wspólnie pokazują na róznych imprezach, bo jakby tak było, to w necie nie funkcjonowałoby na każdą okazję jedno wspólne zdjęcie z Torwaru plus Tajnerowej jedno z facebooka;-)

 • edycia658

  Oceniono 20 razy 14

  Kiedys nawet lubiłam wisniewskiego i ich troje , ... najlepsze lata tego zespolu byly za czasow gdy spiewala z nimi Justynka Majkowska. jedyna porzadna kobieta w tym zespole , ktora nie dala sie omamic Wisni i nie wskoczyla mu do łózka , a pozatym to ciepla i mila osoba i ma piekny glos. Teraz wisnia i ich troje to dno.

 • lambaluna

  Oceniono 13 razy 13

  Może jednak jakieś minimum interpunkcji czasem?????? Wiem, że z zasady macie gdzieś zasady językowe, ale z waszego newsa wynika, że Adam Małysz Apoloniusz Tajner to jedna osoba.

 • krystyna7

  Oceniono 8 razy 8

  ...i żyli długo i szczęśliwie , aż urodziła mu dwójkę dzieci , nadali im dziwaczne imiona i .... . Poznał następną , znów się zakochał - pozostała kolejna ex- Wiśniewska z małymi dziećmi . Tak to widzę .

 • meg77

  Oceniono 9 razy 5

  To akurat najbardziej prawdopodobna wersja ich znajomości. Z tej prostej przyczyny, ze podaje to Party, a to pismo, które nie wymysla plotek, tylko raczej pisze jak jest /tzw. celebrycko-przyjazne/ W poniedziałek napisalo o tym Party, więc Plotek powinien darować sobie teksty, ze się dowiedział. Sancita wzięła, przeczytala i streściła, po co ściemniać:-/

 • wasza_mama

  Oceniono 4 razy 4

  APOLONEK A-A-A-APOLONEK ALE Z CIEBIE JELONEK JE-JE-JE-JELONEK

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX