Górniak: Chcę dawać kobietom w Polsce siłę

Przeczytaj orędzie Edyty do narodu.
Edyta Górniak udowodniła wczoraj, że w pełni zasługuje na miano faworytki 12. edycji "Tańca z gwiazdami". Lekko, z wdziękiem i gracją zatańczyła walca wiedeńskiego do piosenki "Wspomnienie" Czesława Niemena. Przed występem artystki TVN pokazała materiał, w którym Górniak wygłosiła "orędzie" do narodu.
Zdecydowałam się na udział w "Tańcu z gwiazdami", dlatego, że wszyscy moi znajomi mówili, że sobie nie poradzę. Tak strasznie się bałam tego tańca, że postanowiłam zmierzyć się z tym tańcem. Nie spodziewałam się tego co mnie tutaj zastało. Tych emocji, tego szczęścia, tego, co taniec robi z umysłem. Zdominował całe moje życie. Wszystko mnie boli, ale jestem tak szczęśliwa,  że się zdecydowałam. Chciałam powiedzieć wszystkim kobietom, które boją się zmierzyć ze swoimi strachami, które boją się zmienić życie na lepsze i być szczęśliwe, że trzeba o siebie walczyć i nigdy nie wolno się poddawać. Ja chcę dawać kobietom w Polsce siłę i dam ją - powiedziała Górniak.

Piotr Galiński był zachwycony słowami Górniak i stwierdził, że gwiazda mówi poezję i tańczy poezję. Iwona Pavlović stwierdziła, że to był najlepszy taniec wieczoru. Górniak nie kryła radości, gdy jurorzy przyznali jej maksymalne noty. Gdy Bóg rozdawał różne talenty, Górniak zdążyła załapać się do kolejek po talent muzyczny i jeszcze taneczny. Takiej to dobrze:)

 

Walc wiedeński Edyty Górniak:

 

Sancita

 

Zobacz także:

Górniak odejdzie z "TzG"?!

Co Superniania mówi o Górniak? Wideo

 

Więcej o:
Komentarze (41)
Górniak: Chcę dawać kobietom w Polsce siłę
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • lojzo

  Oceniono 19 razy 11

  Biorąc pod uwagę, że Edyta wywodzi się z rozbitej rodziny i zamiast wsparcia otrzymała od nich pełen pakiet problemów ze skrajną biedą, zaniedbaniem i molestowaniem jako dziewczynka włącznie, to osiągnęła bardzo, bardzo wiele. I rzeczywiście ona możne pokazać innym jak być silną osobą, która umie radzić sobie z trudnościami w życiu. A zarazem nie stała się chłopobabą ani arogancką przeklinająca laską ale zachowała kobiecość i wrażliwość.

 • romeomonteki

  Oceniono 21 razy 9

  Edyta pięknie tu wygląda.Kobiecość Edyty jest subtelna i delikatna. Ktoś kiedyś powiedział, że jest jak perfumy z górnej półki. Też tak myślę. Co do jej zachowań to różnie bywa. Tym, którzy znają się trochę na psychologii pewnie wiedzą, że artyści z reguły nie mają tożsamości nabytej, są w ciągłej drodze, poszukują. Dlatego powstają dzieła, które są niezwykłe.

 • theonlymonia

  Oceniono 26 razy 6

  wolę ją jak po prostu śpiewa, niż kiedy udaje jakąś misjonarkę-zbawicielkę..

 • franiumaniu

  Oceniono 11 razy 5

  przepieknaaaa!!! wspaniale jej w tej fryxzurze!!!

 • list

  Oceniono 18 razy 4

  talent to co ma w sobie. innym nie jest to dane np: dodzie

 • edytka33

  Oceniono 7 razy 3

  Napisaliście,że takiej to dobrze,a nawet nie macie pojęcia jak trudno mieć tyle talentów i ile ludzkiej zawiści przez to czeka za rogiem.

 • poppy

  Oceniono 9 razy 3

  fajnie zatańczyła

 • list

  Oceniono 11 razy 3

  TEN WAL JEST CUDNY

 • olas9107

  Oceniono 4 razy 2

  mi sie bardzo podobalo
  i tak trzymac p.Edyto

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX