Marcin Kwaśny ODPADŁ z "Tańca z gwiazdami"!

Najlepsza w dzisiejszym odcinku była Edyta Górniak. Co jeszcze się działo?

Bukmacherzy obstawiali, że w dzisiejszym odcinku "Tańca z gwiazdami" to Marcin Kwaśny pożegna się z programem. I mieli rację. Mimo dobrych not jurorów, Kwaśny odpadł z show TVN-u. Aktor uplasował się na ostatnim miejscu w głosowaniu widzów. Dostał zaledwie 7.37% głosów widzów.

Chciałbym podziękować mojej partnerce Ninie Tyrce i mojej żonie Dianie. Bardzo cię kocham! - powiedział na zakończenie Kwaśny.

Agustin Egurrola nie był pewnie zadowolony z werdyktu publiczności. Z programu odpadła jego życiowa partnerka, Nina Tyrka, która trenowała z Kwaśnym. Pierwsze miejsce po zsumowaniu głosów widzów i jurorów zajęła Edyta Górniak. Drugi był Paweł Staliński, a trzecia Patrycja Kazadi.

 

Gwiazdą odcinka była zdecydowanie Edyta Górniak. Gwiazda zatańczyła romantycznego i lekkiego walca do pięknej piosenki Czesława Niemena "Wspomnienie'". Jurorzy przyznali jej maksymalne noty. Zasłużenie. Zgadzacie się z werdyktem widzów?

 

Sancita


Zobacz także:

"Taniec z Gwiazdami" - relacja na żywo

Bukmacherzy wiedzą, kto jest faworytem "TzG"

Więcej o:
Komentarze (26)
Marcin Kwaśny ODPADŁ z "Tańca z gwiazdami"!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • zoltyswinka

  Oceniono 30 razy 12

  Jak pewnie zauważyliście, teraz, aby ukryć to, że Patrycja miała już do czynienia z tańcem specjalnie daje się jej gorsze noty, a faworyzuje innych uczestników, gdzie jak wiadomo Patrycja zatańczyła 100x lepiej od nich. Ten sam tani chwyt jak w przypadku Nataszy Urbańskiej.

 • barrakuda

  Oceniono 20 razy 8

  W tym programie Edyta zawsze bedzie gwiazda, dla niej warto ogladac TzG.

 • lukis

  Oceniono 15 razy 7

  Edyta była najlepsza! :)

 • m4rc1n31

  Oceniono 15 razy 7

  Przynajmniej się wytańczył za wszystkie czasy:)

 • zebra20

  Oceniono 9 razy 5

  AUtentyczni go nie kojarze ...pierwszy raz na oczy widze :O

 • akamas

  Oceniono 18 razy 4

  Dlaczego Górniak nie tańczyła jeszcze żadnej samby, rumby, ani innej łaciny poza passo, a zaliczyła już prawie wszystkie standarty:( A teraz jeśli nawet, to jakaś prosta salsa będzie:( Faktycznie ten program jest ustawiony!!! A Niklińka, tak wysoko oceniana, to chyba jakiś żart!!!:(

 • m4rc1n31

  Oceniono 7 razy 3

  zoltyswinka zgadzam się z tobą.

 • kortyzon

  Oceniono 6 razy 2

  Marcin jest bardzo dobrym aktorem. I nie tylko. Zamiast objawiać swoją głuportę i niezorientowanie w kinematografii polskiej, zajrzyjce lepiej do chociażby wikipedii. To że nie gra po tandetnych serialach, to chyba dobrze o nim świadczy. A jeśli tego nie wiecie, to odwrotnie o was!

 • dorisekxd

  Oceniono 4 razy 2

  wiadome było że odpadnie ;D

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX