Fajkowska nie ma wstępu na treningi córki

- Chcemy sobie zaoszczędzić dodatkowego stresu - twierdzi Maria Niklińska.

Maria Niklińska nie będzie odcinać kuponów od popularności swojej mamy, Jolanty Fajkowskiej. Aktorka chce wejść w dorosłość na własny rachunek. Maria od ośmiu lat mieszka sama. Aktorka nigdy nie ukrywała, że dorastała pod kloszem, więc teraz korzysta z "wolności". Obecnie Maria występuje w programie "Taniec z gwiazdami". Mama ogląda ją  tylko w telewizji.

Mama nie ma nawet wstępu na treningi. Chcemy sobie zaoszczędzić dodatkowego stresu. Walczę o to, aby być sobą, a nie córką Jolanty Fajkowskiej - powiedziała "Rewii" Niklińska.

Jak donosi "Rewia, Niklińska nie przepada za publicznymi wyjściami z mamą. Zamiast pójść na pokaz z Fajkowską, woli spędzić czas u dziadków, którzy ją wychowywali.

 

 

 

 

Sancita

 

Zobacz także:

Pavlović płakała przez Niklińską

Oni zatańczą z gwiazdami

Więcej o:
Komentarze (18)
Fajkowska nie ma wstępu na treningi córki
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • kotbury

  Oceniono 46 razy 38

  Co za hipokryzja... Nawet jeśli matka nie wspiera jej jakoś aktywnie to sam fakt bycia córką Fajkowskiej otwiera jej wiele drzwi. Matka nie musi nawet kiwać palcem. Podobnie w przypadku innych dzieci sławnych rodziców.

 • nasuada

  Oceniono 41 razy 35

  Ale hipokrytka. Przecież w szołbyzie póki co istnieje jako córka Fajkowskiej, a nie jakaś anonimowa Niklińska, taka sama historia jak ze Stalińskim w TzG, on też sam zapracował na udziałw TzG:))))

 • londres

  Oceniono 41 razy 31

  skoro dziadkowie ją wychowywali, tzn, że z Fajkowskiej taka matka, jak z kozier (__.__) trąba> Na zdjeciu wyglądaja ładnie, ale to tylko zdjecie, prawidłowej relacji matka-córka nie ma.

 • szczeraprawda

  Oceniono 31 razy 27

  zastanawiam sie ile rol by zagrala, gdyby nie byla corka znanej matki. dzieci znanych rodzicow maja niewatpliwie latwiejszy start w mediach.

 • wasza_mama

  Oceniono 25 razy 19

  NO MARYSIA MOW TAK DALEJ TO DO NASTEPNEGO PROGRAMU ROZRYWKOWEGO CIE MAMUSIA NIE WEPCHNIE

 • malgooo

  Oceniono 15 razy 11

  Boże, obie takie mdłe, że ja pier....

 • ffortaleza

  Oceniono 16 razy 10

  CO ONA CHRZANI ? GDYBY NIE MAMA NIKT BY JEJ NIE WZIAL DO TV !

 • m4rc1n31

  Oceniono 49 razy 9

  Jakie one brzydkie...

 • pamella

  Oceniono 17 razy 7

  A kogo to???

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX