Dlaczego Dubieniecki nienawidzi Szczypińskiej?

Poszło jak zwykle o władzę.

Mąż Marty Kaczyńskiej, Marcin Dubieniecki, wszedł na ścieżkę wojenną z Jolantą Szczypińską. Prawnik napisał do niej list, w którym wezwał ją do rezygnacji z funkcji szefowej okręgu gdyńsko-słupskiego. Ich prywatna korespondencja trafiła do "Super Expressu". Szybko rozeszła się fama, że Dubieniecki nienawidzi Szczypińskiej. O co poszło? O władzę.

Dubieniecki ma wielkie plany polityczne. Ich komentowanie to pułapka, tym bardziej że ma bezpośredni dostęp do prezesa Kaczyńskiego, a to wielka władza - mówi gazecie jeden z działaczy.

Jak podaje "Gazeta Wyborcza" Marcina interesuje okręg gdyńsko-słupski,w którym numerem jeden jest Szczypińska. Marcin, syn działacza SLD z Kwidzyna, chciałby, żeby w niektórych okręgach stworzono koalicję PiS i SLD. Szczypińska wyklucza taką opcję.

 

Marcin Dubieniecki

 

Jaki z tego wniosek? Poszło tradycyjnie o wpływy i władzę. Marcinowi przeszkadza Szczypińska. Sam chciałby zająć jej miejsce. Tylko, że trafił na trudnego przeciwnika. W końcu Szczypińska to niedoszła dziewczyna prezesa.


Sancita

 

Zobacz także:

Szczypińska: Mąż Marty mnie nienawidzi

Dubieniecki kupił wypasione porsche!

Więcej o:
Komentarze (15)
Dlaczego Dubieniecki nienawidzi Szczypińskiej?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • ffortaleza

  Oceniono 25 razy 23

  NIE MOGE PATRZEC NA TA JEGO FALSZYWA MORDE

 • hienawtrampkach

  Oceniono 27 razy 23

  Marzy się władza,pieniądze,piękne fury,szybkie kobiety?Nic z tego wymoczku i karierowiczu nie będzie immunitetu.

 • sansa

  Oceniono 30 razy 22

  Jaro go nie dopuści do władzy, bo boi się, że "uczeń przerośnie mistrza", a tego by nie zniósł ten zakompleksiony, chory na władzę, despotyczny człowieczek.

 • bettii

  Oceniono 21 razy 19

  tyle kasy dostał po teściach, jeszcze mu mało?

 • artyyysta

  Oceniono 23 razy 19

  dla mnie ten facio niestety jest kretynem, manipulantem itp

 • senta

  Oceniono 20 razy 16

  Znacie takie przysłowie ? Kur.a , kur.ie łba nie urwie.I tak jest w ich przypadku ,plują na siebie a za chwilkę będą razem pić sobie z dzióbków.Karierowicze,dorobkiewicze i darmozjady.

 • dzierlatka55

  Oceniono 17 razy 15

  Szczypińska i ten goguś , są po jednych pieniądzach !!!Ona pewnie chciałaby nowe buciki , a On władzę w PIS...nie dla psa kiełbasa..Yaro nie pozwoli panoszyć się po swoim podwórku !!!

 • toj

  Oceniono 11 razy 9

  Jakaś epidemia panuje w PIS-e na władzę.Jaruś na pewno Dubienieckiego do władzy nie dopuści.Niech się nie łudzi,niestety prezes nie kocha męża swojej bratanicy.To,że co raz częściej żrą się w Pis-e, to dobrze prędzej dojdzie do politycznego samobójstwa.

 • cosma

  Oceniono 19 razy 5

  Niech da mu d..y , to będzie spokój !!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX