Dubieniecki kupił wypasione porsche!

Sportowe auto dla rodziny?

Marcin Dubieniecki zmienił auto. Przesiadł się z luksusowego BMW X6 do lanserskiego porsche 911 carrera S. Zaskoczeni? My nie. Dubieniecki to typ faceta, który lubi bywać i szpanować "gadżetami". Jak podaje Se.pl, najtańsza wersja tego samochodu kosztuje około 500 tysięcy złotych.

 

Marcina stać na taki wydatek. Dobrze zarabia jako adwokat. Poza tym Dubieniecki nie musi martwić się o pieniądze. Marta dostała 3 mln złotych z ubezpieczenia za śmierć swoich rodziców.

 

Marcin Dubieniecki

 

Porsche nie jest rodzinnym samochodem, ale Marcin widocznie woli postawić na lans niż komfort jazdy. Maksymalna prędkość tego auta to 302km/h. W sam raz "nadaje" się na długie podróże trasą Warszawa-Gdańsk. Gratulujemy wyboru.

 

Sancita


Zobacz także:

Szczypińska: Mąż Marty mnie nienawidzi

Skazany do Dubienieckiego: Oddaj moje pieniądze!

Więcej o:
Komentarze (76)
Dubieniecki kupił wypasione porsche!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • ruby.blue

  Oceniono 42 razy 38

  żeby kupować takie auto, kiedy i tak wszyscy wypominają kaczyńskiej to rekordowe ubezpieczenie, trzeba naprawdę nie mieć za grosz wyczucia..

 • tamimami

  Oceniono 42 razy 38

  to najwiekszy nierob w historii III Rzeczypospolitej i do tego potrafi tak ostentacyjnie obnosic sie ze swoim majatkiem..Trzeba nam bedzie przy takich panach bunt zrobic i obalic te Panskie jaja jak za czasow krola Ludwika XVI i rewolucji Francuskiej

 • reki334

  Oceniono 43 razy 37

  fajne porsche, przyda się do uciekania przed agentami CBA

 • sansa

  Oceniono 46 razy 36

  @biskwit: a ja uważam, że o takich cwaniakach trzeba pisać i nie wolno zapominać. Trzeba im patrzeć na ręce i pilnować, by nie przesączali się do polityki.

 • 3neweastwick

  Oceniono 43 razy 35

  dostali wielkie odszkodowanie teraz ędoą balowac i się bawić razem z wujaszkiem a czesć ciemnego ludu kupuje te bajki o tym jak ród kaczorów jest zaiteresowany losem społeczenstewa polskiego !!! przecieżich cała rodzinka chce tylko włądzy i pieniędzy tak mają w głowie nakupciane i nic tego niezmieni dlatego TRZEBA ICH TRZYMAĆ OD WŁĄDZY JAK NAJDALEJ !!!!! Donald rządzi !!!!!!!!!!!!!!!!

 • toj

  Oceniono 43 razy 33

  Niech się cieszy drogimi gadżetami póki jeszcze może.Już niedługo skończy się panoszenie za pieniądze podatników.To się nazywa ŻAŁOBA,ciekawe co Jaruś na to?????????Znów będzie musiał brać silne leki uspakajające????

 • benio2005

  Oceniono 40 razy 32

  Niech teraz jezdzi bezpiecznie,bo Marta może zgarnąć kolejną ,,grubą,, kasę z tytułu ubezpieczenia:):):)

 • szaron_stoln

  Oceniono 45 razy 31

  Ubezpieczenie za skórkę teściów pozwoliło mu spełnić największe marzenie...

 • koopa

  Oceniono 39 razy 31

  To cwaniak i pozer. Nieciekawa twarz liska chytruska. Syn komucha, więc przebiegły, zawzięty i pazerny. Nie ma chyba ta kobieta szczęścia w miłości. Koleś wygląda na wyrachowanego.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX