Górniak odejdzie z "Tańca z gwiazdami"?

Mamy komentarz menadżerki gwiazdy.

Udział Edyty Górniak w "Tańcu z gwiazdami" od początku wywoływał falę pogłosek i spekulacji w mediach. Artystka uchodziła za faworytkę show, zanim jeszcze zaczęła tańczyć. Pisano o jej honorarium za każdy odcinek, wymaganiach i kreacjach.

 

Górniak świetnie sobie radzi na parkiecie i z pokorą przyjmuje krytykę.  Ostatnio pojawiły się pogłoski, że gwiazda chce zrezygnować z show, ponieważ ma już dość codziennych treningów. Czy rzeczywiście?

Edyta jest bardzo silna i zdeterminowana, dlatego będzie walczyć do końca - powiedziała w rozmowie z Plotkiem Maja Sablewska, menadżerka Edyty.

Jurorzy wysoko oceniają jej tańce, a to motywuje artystkę do dalszej pracy. Górniak elektryzuje media, więc zapewne jeszcze nie raz przeczytanie o tym, że Edyta ma dość programu. My liczymy na to, że jeszcze potańczy. TVN pewnie też.

 

Przypominamy tango Edyty:

 

Zobacz także:

Quiz: Jak dobrze znasz Jana Klimenta?

Wojna okładkowa Doda kontra Edyta - 0:1

Więcej o:
Komentarze (73)
Górniak odejdzie z "Tańca z gwiazdami"?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • artyyysta

  Oceniono 22 razy 18

  no prosze, i zaczela sie walka o widza, jakos trzeba podniesc ogladalnosc

 • wars222

  Oceniono 42 razy 16

  Tak naprawdę w Polsce jest tylko jedna gwiazda- Edyta Górniak właśnie. Na to by być gwiazdą musi się złożyć wiele: talent, uroda, klasa i takie niuchwytne coś pomiędzy tymi trzema. Niewiele , a jednak za dużo dla takich Mandaryn co im Bozia poskąpiła talentu, Steczkowskich , którym żadna operacja plastyczna nie wymaże z twarzy prostactwa, Dody, która nie tylko jest wulgarna, że rzygać się chce, a i talentu ledwie tyci. Wszystkie one , a z nimi całe rzesze zakompleksiałych kobiet, zawsze będą nienawidziły Górniak . Niektóre upadają tak nisko, że wypominają jej cygańskie pochodzenie.Brzydactwa zawsze są wredne, bo nienawidzą siebie, a odreagowują to na innych.

 • bezkrytycznie

  Oceniono 27 razy 13

  nie było żadnych plotek dotyczących odejścia górniak z TZG. ja nie widzę oswiadczenia menadżerki w sprawie plotek. ja widzę wyrwane z kontekstu zdanie z rozmowy. debilna, prostacka manipulacja redaktorzyn z pl0tka mająca na celu zwiększenie liczby czytelników. kłamliwe mendy.

 • tozcok

  Oceniono 32 razy 12

  Oj zebrały się niedoróbki na forum, marzycielki pulchne, samotne, zapomniane, zazdrosne o piękną, zgrabną, erotyczną, kręcącą facetów kobietę:P

 • softy_girl

  Oceniono 18 razy 10

  Górniak jest całkiem ładna, zgrabna, ma talent i poczucie rytmu. Może nie jest jeszcze całkiem dojrzała psychicznie ale to już jej sprawa i nie nam to oceniać.

 • ctasek

  Oceniono 20 razy 10

  A ja chciałbym żeby tańczyła Maja Sablewska!

 • ladyzgaga

  Oceniono 40 razy 10

  edzia nie daj sie!!!

 • pan_pies

  Oceniono 12 razy 8

  pumba
  po Twych komentarzach widzę że kompleksów u Ciebie bardzo dużo. No i jeszcze ta fotka by podreperować swoje ego: Dodą by się chciało być ?
  Kompleksy, Doda, zazdrość, agresja, znam fajnego psychiatrę.
  Tylko nie jestem pewien czy to się leczy czy od razu zamyka:P

 • anetka14

  Oceniono 22 razy 8

  oby nie!!edyta zostan w Tzg bo jest ciekawiee! ;)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX