Maleńczuk wyrzucony z Playboya za agresywność!

Kulisy rozstania muzyka z magazynem.

Pamiętacie głośną sprawę Maćka Maleńczuka, który został wyrzucony z Playboya. Maleńczuk w Angorze mówił wtedy, że to cenzura i wyrzucono go, bo napisał felieton o krzyżu. Redaktor naczelny Playboya Marcin Meller postanowił zdementować doniesienia samego Maleńczuka:

zdjąłem. to trochę głupia rzecz. Ten tekst był agresywny i wychodziło z niego, że każdy wierzący to debil. To nie była cenzura. Nie uważam, żeby to można było publikować w Playboyu ten felieton. Maleńczuk może to puścić gdzie chce.

Mrock

 

Zobacz także:

Dyrektor Opola o festiwalu: Żałość i chałtura

Maleńczuk: Wylali mnie z "Playboya"

Maleńczuk: Jestem oblegany przez baby

Więcej o:
Komentarze (19)
Maleńczuk wyrzucony z Playboya za agresywność!
Zaloguj się
 • oko

  Oceniono 26 razy 16

  p.Maleńczuka uważam za człowieka bardzo wulgarnego,chamskiego a prócz tego łamiącego wszelkie zasady dobrego wychowania.No ale niestety tacy ludzie też muszą być żeby nie wiało nudą.

 • olebrumm

  Oceniono 18 razy 10

  oblesny typ...

 • olebrumm

  Oceniono 20 razy 8

  Malenczuk to czlowiek uzalezniony,majacy gleboko posuniete zmiany w mozgu wiec nie wiem dlaczego ktokolwiek dopuszcza go do pisanania felietonow gdziekolwiek...

 • reki334

  Oceniono 10 razy 6

  Maleńczuk to debil, ale śpiewa nieźle

 • ctasek

  Oceniono 21 razy 5

  A ja twierdzę,że każdy Maleńczuk to debil!!!!!

 • jackyll

  Oceniono 7 razy 3

  Maleńczuk to jełop. To taki krakowski bęcwał,któremu sie wydaje ze nalezy do intelektualnej elity. Problem polega na tym samym co z impotencją - ten który nie moze zaczyna duzo opowiadac. Ten który wciąż moze, nie ma czasu o tym gadac. Malenczuk sie mądrzy, bo mu sie tylko wydaje, ze ma cos do powiedzenia...

 • benio2005

  Oceniono 7 razy 3

  Niech spada śpiewać do kotleta!!!

 • mam2koty

  Oceniono 13 razy 3

  Maleńczuk to dno dna.

 • oko

  Oceniono 9 razy 3

  gosia2000@.Współczuję Ci jak nosisz genitalia albo to jest dalece posunięta choroba weneryczna z jakimiś naroślami :) :) :)albo to były męskie genitalia sfotografowane podczas stosunku płuciowego(weź do łapki to pismo i to rozszyfruj}.Jeśli chodzi o Playboya to jest pismo bardzo delikatne w pokazywaniu fotografi aktu kobiecego a prócz tego są tam bardzo ciekawe wywiady i artykuły(co napewno ciebie nie interesują).

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX