Szczypińska: Mąż Marty mnie nienawidzi

Zaskakujące wyznanie.

Kochamy takie sytuacje. Wojna między Marcinem Dubienieckim a Jolantą Szczypińską trwa a nawet się zaognia.  Przypomnijmy - mąż Marty Kaczyńskiej wystosował do posłanki list w którym prosi, aby zostawiła go w spokoju i zajęła się "romansowaniem z księdzem i lataniem z różą w zębach po Warszawie".

 

Szczypińska jest w totalnym szoku, że Dubieniecki mógł jej coś takiego wytknąć w liście.

Dlaczego on mnie tak nienawidzi - zachodzi w głowę smutna posłanka na łamach Se.pl. - Moja mama bardzo przeżywa wszystkie ataki na mnie. Jak dowiedziała się o liście Dubienieckiego, to się rozchorowała. Właśnie jadę jej wszystko wytłumaczyć i uspokoić.

 

Myślicie, że to już szczyt żenady? Jarosław Kaczyński, który w tej sytuacji jest między młotem a kowadłem (Kaczyński jest stryjem Marty - żony Dubienieckiego i przyjacielem Szczypińskiej) przekazał Szczypińskiej, uwaga... wyrazy ubolewania.

 

PoliKOT

 

Zobacz także:

Dubieniecki kłóci się ze Szczypińską

Szczypińska: Jarosław nie odbierał. Czułam, jak ze mnie uchodzi życie

Żelek, Jojo i Bufetowa - poznaj przezwiska polityków

Więcej o:
Komentarze (52)
Szczypińska: Mąż Marty mnie nienawidzi
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • chris1970

  Oceniono 44 razy 40

  Szczypińskiej nie lubię za zachowanie się wobec strajkujących pielęgniarek oraz za modliszkowaty uśmiech podczas jubileuszowego zjazdu Solidarności podczas wystąpienia Heni Krzywonos. Ale... większy ma minus u mnie Dubieniecki. Bo niby kim on jest właściwie? Przechrztą, która z SLD przechodzi do PISu przez łoże. I niby jak on śmie wysuwać zarzuty wobec kogo kolwiek. Niech się najpierw wytłumaczy z afer, w których uwikłana jest jego kancelaria. Temat bardzo niesmaczny, tym bardziej, że jednak Szczypińska jest kobietą i to starszą. On jest szczylem przy niej, bo ona to przynajmniej narażała się podczas stanu wojennego (była działaczką), a on kręci lody. Taka różnica.

 • benio2005

  Oceniono 32 razy 24

  Skończyło się błazeństwo z krzyżem ze strony pis-rańców,pora rozpętać kolejną aferę:(ONI WSZYSCY SĄ ŻAŁOŚNI!!!

 • sansa

  Oceniono 39 razy 23

  Jaro nie jest między młotem a kowadłem. On sam napuścił Dupienieckiego na Jolę, żeby się obojga pozbyć, samemu zachowując tzw. czyste ręce. Jaro jest znanym makiawelistą i tego można było się po nim spodziewać.

 • nene

  Oceniono 37 razy 23

  Nigdy nie zapomnę, jak naśmiewała się z pani Krzywonos podczas jej przemówienia w Gdańsku i cały czas coś zgryźliwie szczebiotała do uszka Prezesa. Okazała absolutny brak szacunku dla tej kobiety. W sejmie oczywiście nic poza lizusowaniem Sami-Wiecie-Komu nie robi, więc w tym jednym zgodzę się z Dubianeckim. Ale oczywiście wiem, że on najeżdża na nią tylko dlatego, żeby się jej pozbyć z pomorskiego PiSu. Nie mam więc pojęcia, które z nich jest w ostatecznym rozrachunku gorsze. Trudny wybór, doprawdy;)

 • alicja23

  Oceniono 29 razy 23

  Koło DUPY lata mi Kaczyński i wszystkie jego kundle!!!!!!!!!!

 • wasza_mama

  Oceniono 34 razy 22

  JAREK POSZCZUJ ICH KOTEM

 • wasza_mama

  Oceniono 31 razy 21

  TO JA WAS TEZ NA LITOSC WEZME: MOJ PIES ZROBIL DZISIAJ DZIWNA KUPE.CHYBA SIE ROZCHOROWAL A TO WSZYSTKO PRZEZ LIST OD DUBIENIECKIEGO

 • tamimami

  Oceniono 31 razy 21

  Pani Szczypińska to niestabilna emocjonalnie, nieszczesliwa kura domowa szukajaca milosci w strukturach partii PiSowskiej a dubieniecki to najwieksza menda i gnida ostatnich miesiecy...I jak zaufac tu takiej partii z czlonkami pustymi jak wyschnieta studnia i oddac na nia glos??Ci ludzie wyjatkowo nie nadaja sie do podejmowania decyzji w sprawach Panstwa Polskiego..

 • malinab

  Oceniono 22 razy 20

  A to dobre! Oboje niekorzystnie wpływają na moje nerwy.Ona bezmyślna,pusta, podstarzała lala powtarzająca bezkrytycznie słowa swego mentora Kaczyńskiego.On typowy cwaniaczek szukający okazji do zaistnienie i zrobienia kasy.Z ciekawością i niecierpliwością czekam na rozwój tej historii.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX