HOT

Szok! Taniec z Gwiazdami opuściła Anna Kalata

2010-09-26
A A A Drukuj
Anna Kalata. KAPIF.PL/KAPIF

Za nami kolejny odcinek najpopularniejszego show "Taniec z Gwiazdami". Patrycja Kazdami znów udowodniła, że jest gwiazdą, która ma do czynienia z tańcem od lat. Znów rozbawił nas Andrzej Gołota i zdobył tym samym uznanie widzów.

 

Większa część widzów z pewnością czekała na taniec Edyty Górniak. Jak zwykle diwa nas nie zawiodła i pokazał talent taneczny i bardzo seksowne nogi.  Jak sami widzicie - bardzo przewidywalny odcinek.

 

Z cząstkowych wyników wychodziło, że z programu odpadnie Andrzej Gołota. gdy tylko zatańczył wysunął się na prowadzenie. (Tak, widzowie głosują na pary, które jeszcze nie zatańczyły). W oficjalnych wynikach podanych na żywo pierwsze miejsce zdobyła faworytka Patrycja Kazadi, drugie Edyta Górniak (druga faworytka) a trzecie Monika Pyrek.


Z programu ostatecznie odpadli Anna Kalata i Krzysztof Hulboj. Wniosek? Wszystko było do przewidzenia, tylko wynik wszystkich zaskoczył.

 

Mrock

 

Zobacz także:

Anna Kalata na salonach

Dieta cud Anny Kalaty

Kto ile schudł w "Tańcu z gwiazdami"?

Zobacz więcej na temat:

Podziel się

  • Ocena:

    • słabe
    • nic specjalnego
    • dobre
    • bardzo dobre
    • znakomite

    0 głosów

Skomentuj:

Musisz się zalogować, by dodać komentarz. Jeśli nie posiadasz konta zarejestruj się.

Komentarze (78)

  • kawucha

    Oceniono 8 razy 6

    jaki SZOK ??? widzieliście jak ona tańczy?? jak kwoka :) jak robot :) Trzymam za nią kciuki, fajna babka, ale niech nie tańczy :)

  • sarina77

    Oceniono 8 razy 6

    szok ? Szok to by był gdyby Górniaczka odpadła.

  • master

    Oceniono 3 razy -3

    nie dziwie się zobaczcie jak na zdjęciu sprzedaje placa wodeckiemu http://skocz.pl/zdjecie8725.jpg

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX