Staliński: Chcą ze mnie zrobić maminsynka

- Wszystko, co piszą, jest jak kulą w płot - twierdzi Paweł.

Paweł Staliński jest najmłodszym i najmniej znanym uczestnikiem 12. edycji "Tańca z gwiazdami". Syn Doroty Stalińskiej, z zawodu model, z entuzjazmem przyjął propozycję producentów TVN i świetnie sobie radzi. Z widowni wspiera go kochająca mama. Pawłowi nie podoba się to, że kolorowa prasa próbuje wmówić ludziom, że mama uzależniła go od siebie.

Otóż jeden z dzienników z uporem maniaka chce z mamy zrobić nadopiekuńczą mamuśkę, a ze mnie maminsynka. Wszystko, co piszą jest jak kulą w płot. Że niby odwozi mnie na treningi, potem na mnie czeka, wtrąca się. Mama na treningu była jeden jedyny raz - twierdzi Paweł w rozmowie z "Życiem na gorąco".

Chłopak dopiero zaczyna karierę w show-biznesie, więc jeszcze jest na etapie przejmowania się wszystkim, co o nim piszą. Wkrótce mu przejdzie. Jak znamy polskie tabloidy, jeszcze gorsze rzeczy przeczyta o sobie.


Jak Paweł czuje się w programie "Taniec z gwiazdami"?

 

 

Sancita

 

Zobacz także:

Stalińska uzależniła syna od siebie?

Paweł Staliński - seksowny model

Więcej o:
Komentarze (36)
Staliński: Chcą ze mnie zrobić maminsynka
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • rysiek

  Oceniono 27 razy 21

  po co sie lansuje u jej boku i "zaczyna karierę w szołbiznesie" (???) nie mając ku temu kwalifikacji? po co szczerzy się jak żaba u boku matki? poszedłby swoja drogą i nie byłoby problemu...

 • ojeciu

  Oceniono 20 razy 20

  "Jak znamy polskie tabloidy, jeszcze gorsze rzeczy przeczyta o sobie." przyganiał kocioł garnkowi. :D

 • list

  Oceniono 27 razy 19

  niech nie beczy. nie bedzie gwiazda

 • sensacja

  Oceniono 22 razy 18

  Ciekawe na jakiej podstawie powstały te plotki? O tym, że Stalińska jest nadopiekuńczą mamuśką wiadomo od dawna.

 • huhahuha

  Oceniono 24 razy 18

  A w tańcu z gwiazdami to powinny i biorą brać udział gwiazdy czy raczej udział załatwiają też znane i przedsiębiorcze mamusie,(tatusie jak są też mogą oczywiście pomóć). Tanczyły już prezydentówna, premierówna, dzieci polityków i dziennikarki... Teraz kolej na wybitnego modela. Może zmienić tytuł programu na Taniec z wkręcaczami?

 • bana

  Oceniono 24 razy 18

  Oj oj piszą co widzą,dzięki mamuśce jesteś w tzg i zawsze z nią na zdjęciach jak kajko i kokosz ,głupi i glupszy,bolek i lolek...

 • jarek

  Oceniono 27 razy 17

  ale mnie to rozbawiło szanowny Panie Staliński a czy muszą robić z Pana MAMINSYNKA ? Proszę się zastnowić nad tym zagadnieniem ! Występuje Pan w programie " TzG " To Pan jest " GWIAZDĄ " czy może partnerka z pary bo czegoś tu nie rozumiem jak w naszym BIEDNYM kraju mamy miec takie gwiazdy to rzeczywiście jesteśmy na WYSOKIM POZIOMIE

 • bezkrytycznie

  Oceniono 21 razy 17

  "gwiazdor" staliński - tvn-owi naprawde kończą się pomysły :D

 • rysiek

  Oceniono 27 razy 15

  ale cosma ma rację - stalińska [przez lata konsekwentnie milczała - sama teraz prowokuje takie pytania wpychając to nieszczęsne i bezwolne chłopię do "szołbiznesu" (cokolwiek by to miało znaczyc). artykuły i komentarze na plotku są pochodną jej decyzji.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX