Akcję "Zostań dawcą" poparła WOŚP

Już jutro rusza ogólnopolska akcja "Zostań dawcą".

Już jutro odbędzie się ogólnopolska akcja rejestrowania dawców szpiku pod hasłem "Zostań dawcą". Plotek, jako patron medialny akcji, serdecznie zachęca was do tego, żebyście oddali próbkę krwi do badań.

 

W dzisiejszym "Pytaniu na śniadanie" sama Jolanta Kwaśniewska pochwaliła tę inicjatywę. Również Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy poparła akcję szukania dawców szpiku dla chorych na białaczkę.

 

 

Podczas akcji będzie można przystąpić do ogólnopolskiego banku dawców szpiku kostnego. Pamiętajcie, że musi być to w pełni świadoma i przemyślana decyzja. Poznaj szczegóły akcji "Zostań dawcą szpiku".

 

Informacje o akcji znajdziecie również na stronie WOŚP pod tym linkiem.

 

Sancita

 

Zobacz także:

Kwaśniewska: Dostałam SMS "Doda potrzebuje pomocy"

Doda dziękuje za pomoc dla Adama

Więcej o:
Komentarze (14)
Akcję "Zostań dawcą" poparła WOŚP
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • shadylady

  Oceniono 13 razy 7

  Szkoda że nasz kochany NFZ nie ma pieniędzy na przebadanie wszystkich próbek. Utrzymujemy przestępców, bandziorów, pedofili , zapewniamy im wygodne życie w więzieniach , a pieniędzy na badania dla śmiertelnie chorych ludzi, wartościowych, bogu ducha winnych nie ma

 • kittin

  Oceniono 14 razy 4

  Plotek patronem akcji dla Adama, to chyba żart i to w dodatku kiepski.

 • 1ania112

  Oceniono 4 razy 2

  WOSP to dopiero złodziejstwo! ajpierw się wzbogacili na akcjach a ochłapy niby na pomoc!

 • katamorgana

  Oceniono 2 razy 2

  Promowana przez Plotka i Nergala (na str. Behemotha) "fundacja" DKMS to naciągacze: to niemiecka firma zarabiająca na szpiku Polaków, weszła szturmem na nasz rynek i organizuje akcje medialne "na bogato", tak jak z Dodą, a nasze fundacje na to nie stać i tracą dawców. Szpik wykupiony od DKSM kosztuje NFZ 5razy tyle, a dawca musi jechać oddać szpik to Niemiec. Więcej: tvp. pl /publicystyka/ magazyny-reporterskie/ misja-specjalna/wideo/30062010/1963022 (od 10tej min)
  Życzę zdrowia wszystkim chorym i wspaniałomyślnym dawcom powodzenia, ale mój szpik niestety nie trafi do DKSMu.

 • maxmex

  Oceniono 2 razy 2

  Tak na dowód metod naturalny, malutki przykład.Jeśli boli cie gardło, proponuję wycisnąć sok z jednej cytryny .Powoli małymi łyczkami go wypici,tak żeby ciecz trochę postała w przełyku.Efekt prawie natychmiastowy.Żeby zabezpieczyć się przed grypą,proponuje surowy czosnek wystarczą dwa ząbki.Jedzony co dzień przez pół roku ,odblokowuję arterie i co dowiedli naukowcy, impotentom daje nadzieję na ponowny wzwód.Sam nie wiem czy powinienem pomagać za darmo, wy potraficie przychodzić do znachorów w opłakanym stanie, kiedy lekarze dali sobie spokój

 • maxmex

  Oceniono 1 raz 1

  Pamiętacie na każdą chorobę ,jest naturalny lek.Na dowód tego powiem ,że większości leków jest robiona z roślin .Tylko że farmaceuci eksperymentują i zaburzają równowagę,a skutki uboczne to 20 procent wyleczeni. To wielki biznes w którym wasze zdrowie, nie jest na pierwszym miejscu.Jesteście odpowiedzialni za wasze zdrowie,wasza dieta i upodobania to źródło nowotworów.Zawsze jest czas na zmianę,potrzebna jest silna wola i odpowiednie leki.

 • maxmex

  Oceniono 3 razy 1

  Dziś się dowiedziałem że można wyleczyć ,każdy nowotwór nie używając żadnej chemii. Nergala już uwierzył w chemię i przeszczep,wiec dam mu szansę metodami ogól no przyjętymi przez pseudo lekarzy.Nigdy nie wierzyłem w lekarzy, bo nie są w 100 procentach pewni swoich metod.Mam w rękach książkę która może dać nadzieję wielu ludziom,jej autor został zamordowany w nie wyjaśnionych okolicznościach.Kto mógł to zrobić?Czyżby koncerny farmaceutyczne ,które zbijają ogromne pieniądze na waszym bólu.Oni mają w dupie ludzi, byle by kupić ich produkt,on na pewno was uratuje.20 procent wychodzi z chemii,to bardzo pewny sposób ,ludzi w białych kitlach.Ja ich nazywam szarlatanami z strzykawką w ręku

 • podpisany

  Oceniono 9 razy 1

  Nawet największa „szuja”, jeśli potrafi zrobić coś dobrego dla drugiego człowieka „zyskuje” w moich oczach. Plotek też. ;)

 • tamimami

  Oceniono 13 razy 1

  a niech tam nawet i sam ojciec PIO ja poprze ...mnie to wali...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX